- VICTORINOX

Цена
€28 12 / 55 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Калъфът е подходящ за модели от серията "Швейцарски армейски ножове,84 мм" и Швейцарски армейски ножове, 91 мм", с между 5-8 слоя.
Размери: 32 х 107 мм
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | естествена кожа |
| Материал | естествена кожа |
| Цвят | кафяв |
| Цвят | кафяв |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | 100 |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Кафяв |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 38 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 30 г |
| Тегло | 0.00кг |
Victorinox Кожен калъф за колан 4.0545 – кафяв
Носете своя мултифункционален инструмент или сгъваем нож сигурно и стилно с този кожен калъф от Victorinox. Изработен от естествена кафява кожа, той предлага издръжливост и класически вид, а здравата халка за колан осигурява лесно закрепване и бърз достъп.
Ключови Предимства
- Естествена кожа – Висококачествената кафява кожа гарантира дълготрайност и елегантен външен вид.
- Сигурно закрепване – Здравата халка за колан държи калъфа стабилно на колани с ширина до 38 мм.
- Бърз достъп – Дизайнът позволява лесно изваждане на инструмента, когато ви трябва.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Цвят | Кафяв |
| Начин на носене | На колан |
| Широчина на гайка за колан | 38 мм |
| Тегло | 30 г |
Какво има в кутията
- Victorinox Кожен калъф за колан 4.0545
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




