- VICTORINOX

Цена
€17 90 / 35 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Кожен калъф с текстилна верижка, подходящ за 58мм ножчета Victorinox Classic от всички серии.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | естествена кожа |
| Материал | естествена кожа |
| Цвят | кремав |
| Цвят | кремав |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | 111 |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Wet Sand |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 38 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 30 |
| Тегло | 0.00кг |
Victorinox Кожен калъф, Wet Sand
Защитете вашето джобно ножче или мултифункционален инструмент с този елегантен кожен калъф от Victorinox. Изработен от естествена кожа в изискан цвят Wet Sand, той съчетава стил и издръжливост за ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Премиум кожа — Изработен от висококачествена естествена кожа за дълготрайна защита и изискан вид.
- Сигурно затваряне — Разполага с надеждно тик-так копче, което държи инструмента ви безопасно на място.
- Универсално носене — Предназначен за носене на колан със здрава гайка, така че инструментът ви винаги да е под ръка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Цвят | Wet Sand |
| Начин на носене | На колан |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан | 38 mm |
| Тегло | 30 g |
Какво има в кутията
- Victorinox Кожен калъф
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




