- VICTORINOX

Цена
€23 01 / 45 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Велкро закопчаване. Водоустойчив.
Калъфът е подходящ за модели от серията "Delemont Collection Ranger Grip", с до 7 слоя
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | полиестер |
| Материал | полиестер |
| Цвят | черен |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Найлон |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | 91 |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 38 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 30 |
| Тегло | 0.00кг |
Калъф Victorinox 4.0504.3 Handyman
Защитете вашия мултифункционален инструмент Victorinox Handyman с този издръжлив калъф от найлон, проектиран точно за него. Идеален за ежедневно носене, той осигурява сигурно съхранение и лесен достъп на колана ви.
Ключови Предимства
- Перфектно прилягане — Специално проектиран за модела Victorinox Handyman, осигурява плътно и сигурно захващане.
- Издръжлив найлон — Здрав материал, който издържа на ежедневно износване, предпазвайки инструмента от драскотини и удари.
- Дизайн за колан — Удобна примка за колан позволява лесно закрепване и бърз достъп, като държи инструмента винаги под ръка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Найлон |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Тегло | 30 g |
Какво има в кутията
- Калъф Victorinox 4.0504.3 Handyman
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




