- VICTORINOX

Цена
€28 12 / 55 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Калъфът е подходящ за модели от серията "Швейцарски армейски ножове,84 мм" и Швейцарски армейски ножове, 91 мм", с между 2-4 слоя.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | естествена кожа |
| Материал | естествена кожа |
| Цвят | черен |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | 100 |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Черен |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 40 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 30 г |
| Тегло | 0.00кг |
Victorinox Belt Pouch 4.0520.3 – Премиум кожен калъф за вашия нож
Изработен от висококачествена кожа, калъфът Victorinox Belt Pouch 4.0520.3 осигурява стилно и сигурно носене на вашия сгъваем нож на колана. Елегантният му дизайн съчетава издръжливост с лесен достъп, което го прави идеален за всекидневна употреба.
Ключови Предимства
- Премиум кожена конструкция — Издръжлива и елегантна, калъфът придобива уникален вид с времето.
- Сигурно закрепване за колан — Подходящ за колани с ширина до 40 мм, държи ножа стабилно на място.
- Лесен достъп — Отворен връх позволява бързо изваждане и безопасно прибиране на ножа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Начин на носене | На колан |
| Широчина на гайка за колан | 40 мм |
| Тегло | 30 г |
Какво има в кутията
- Victorinox Belt Pouch 4.0520.3
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




