- VICTORINOX

Цена
€23 01 / 45 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Калъфът е подходящ за модели от серията "Швейцарски армейски ножове,84 мм" и Швейцарски армейски ножове, 91 мм", с между 2-4 слоя.Отделение за поставяне на мини фенерче. Велкро закопчаване. Водоустойчив материал.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | полиестер |
| Материал | полиестер |
| Цвят | черен |
| Цвят | черен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | 91 |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Кафяв |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 40 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 50 г |
| Тегло | 0.00кг |
Калъф Victorinox 4.0543.3
Защитете ножа си Victorinox с този издръжлив калъф от естествена кожа, проектиран за сигурно носене на колан. Класическият дизайн съчетава швейцарско майсторство с всекидневна практичност.
Ключови Предимства
- Премиум Кожа — Висококачествена говежда кожа осигурява издръжливост и класически вид, който става все по-красив с времето.
- Сигурно Затваряне — Приляга плътно около ножа с надеждно тик-так копче, предотвратявайки случайна загуба.
- Примка за Колан — Подходяща за колани с ширина до 40 мм за удобно и достъпно ежедневно носене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Начин на носене | На колан |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан | 40 мм |
| Цвят | Кафяв |
| Тегло | 50 г |
Какво има в кутията
- Калъф Victorinox 4.0543.3
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




