- VICTORINOX

Цена
€28 12 / 55 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Калъфът е подходящ за модели от серията "Швейцарски армейски ножове,84 мм" и Швейцарски армейски ножове, 91 мм", с между 2-4 слоя.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | естествена кожа |
| Материал | естествена кожа |
| Цвят | червен |
| Цвят | червен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Подходящ за дължина на острие (mm) | 0 |
| Начин на носене | На колан |
| Цвят | Червен |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан (mm) | 38 |
| Джоб за точило | Не |
| Тегло (g) | 30 |
| Тегло | 0.00кг |
Victorinox Belt Pouch 4.0520.1 – Кожен калъф, червен
Носете вашето ножче Victorinox със стил и сигурност в този кожен калъф от естествена кравешка кожа. Яркочервеният цвят и здравото щракващо копче осигуряват бърз достъп и надеждно съхранение.
Ключови Предимства
- Премиум кожа — Изработен от естествена кравешка кожа за дълготрайност и класически вид.
- Сигурно затваряне — Щракващо копче за бързо отваряне и заключване.
- Носене на колан — Подходящ за колани с ширина до 38 мм за удобство при ежедневно носене.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Кожа |
| Цвят | Червен |
| Начин на носене | На колан |
| Тип закопчаване | Тик-так копче |
| Широчина на гайка за колан | 38 mm |
| Тегло | 30 g |
Какво има в кутията
- Victorinox Belt Pouch 4.0520.1
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




