- VICTORINOX

Цена
€38 35 / 75 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Функции:
Крайъгълният камък за всяко къмпинг оборудване
- Голямо острие
- Малко острие
- Комбиниран инструмент 1:
- отварачка за бутилки
- плоска отвертка
- зачистване/огъване на кабели
- Комбиниран инструмент 2:
- отварачка за консерви
- малка отвертка
- Трион за дърво
- Тирбушон
- Шило с конусовидно свредло/разширител
- Клечка за зъби
- Пинсети
- Халка за ключодържател или верижка
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | унисекс |
| Материал | неръждаема стомана |
| Цвят | червен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Дължина на острието (mm) | 70 |
| Обща дължина (mm) | 91 |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип заключване | Slip Joint |
| Тегло (g) | 82 |
| Тип острие | Spear Point |
| Тип режеща ивица | Гладко |
| Механизъм за отваряне | Nail Nick |
| Клипс за джоб | Не |
| Цвят | Червен |
| Твърдост на острието (HRC) | 56 HRC |
| Тегло | 0.00кг |
Швейцарски джобен нож Victorinox Camper 1.3613
Victorinox Camper е идеалният спътник за приключения на открито и ежедневни задачи. С 13 функции, включително трион за дърво и отварачка за консерви, той е създаден за къмпинг, туризъм и домашни проекти.
Ключови Предимства
- Многофункционален инструмент — 13 инструмента от неръждаема стомана, включително голямо острие, трион за дърво, отварачка за консерви и отвертка.
- Компактен и лек — Тежи само 82 g и се побира лесно в джоба или раницата.
- Швейцарско качество — Произведен в Швейцария от висококачествени материали с доживотна гаранция.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Дължина на острието | 70 mm |
| Обща дължина | 91 mm |
| Тегло | 82 g |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип заключване | Slip Joint |
| Тип острие | Spear Point |
| Тип режеща ивица | Гладко |
| Механизъм за отваряне | Nail Nick |
| Клипс за джоб | Не |
| Цвят | Червен |
Какво има в кутията
- Швейцарски джобен нож Victorinox Camper 1.3613
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




