- VICTORINOX

Цена
€15 34 / 30 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Комплект ножове Victorinox Swiss Classic 11см.
- Предназначение: за домати, наденица, пица, мазане
- Острие: назъбено
- Дължина на острието: 11 см
- Цвят: жълт
- Ръкохватка: стандартна
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | неръждаема стомана |
| Материал | неръждаема стомана |
| Цвят | жълт |
| Цвят | жълт |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип нож | Нож за домати |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Дължина на острието (cm) | 11 |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип острие | Назъбено |
| Устойчиво на съдомиялна | Да |
| Обща дължина (cm) | 21.5 |
| Тегло (g) | 30 г |
| Твърдост (HRC) | 56 HRC |
| Кован | Не |
| Брой части в комплекта (count) | 2 |
| С блок / стойка | Не |
| Цвят | Жълт |
| Тегло | 0.00кг |
Комплект ножове за домати Victorinox Swiss Classic 11 см, назъбено острие, жълти
Рязането на домати и плодове с тънка кора вече е лесно – без да ги смачквате. Комплектът от два ножа Victorinox Swiss Classic за домати има назъбено острие и яркожълта дръжка за лесна идентификация.
Ключови Предимства
- Назъбено острие – 11 см назъбен ръб захваща кората на домата и реже чисто, без да къса.
- Висококачествена стомана – Изработен от неръждаема стомана за дълготрайна острота и устойчивост на корозия.
- Ергономична дръжка – Жълтата пластмасова дръжка осигурява удобен и сигурен захват дори когато е мокра.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип нож | Нож за домати |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Дължина на острието (cm) | 11 cm |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип острие | Назъбено |
| Устойчиво на съдомиялна | Да |
| Цвят | Жълт |
| Брой части в комплекта | 2 |
Какво има в кутията
- 2 x Нож за домати Victorinox Swiss Classic 11 см, жълт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




