- PRIME TECHNOLOGY

Цена
€17 18 / 33 60 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
КАСЕТА ЗА HP Color LaserJet Pro M452 series/ MFP M477 series - /410A/- CF413A - Magenta - PN 13318703 - PREMIUM - PRIME`
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Червен
Ресурс: 2300k
Съвместим вид: Съвместим артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
КАСЕТА ЗА HP Color LaserJet Pro M452 series/ MFP M477 series - /410A/- CF413A - Magenta - P№ 13318703 - PREMIUM - PRIME - `2300k`
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Магента |
| Капацитет (страници) (pages) | 2300 страници |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro M452 series / MFP M477 series |
| OEM код | CF413A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 100 |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Тонер касета HP 410A Magenta – CF413A – Premium Prime
Получете ярки, професионални магента отпечатъци за вашия HP Color LaserJet Pro M452 или MFP M477. Оригиналната тонер касета HP 410A осигурява последователно високо качество страница след страница, като гарантира, че цветните ви документи винаги правят силно впечатление.
Ключови Предимства
- Наситен магента цвят — Висококачествен цветен тонер за ясен текст и богати графики.
- Надеждна производителност — Оригинална касета HP, проектирана за безупречна съвместимост и дълъг живот.
- Лесен монтаж — Просто поставяне без бъркотия и усилия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Тонер касета |
| Цвят | Магента |
| Капацитет (страници) | 2300 страници |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro M452 series / MFP M477 series |
| OEM код | CF413A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- 1x Тонер касета HP 410A Magenta (CF413A)
- Инструкция
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




