- EPSON

Цена
€12 79 / 25 02 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
БУТИЛКА МАСТИЛО ЗА EPSON L800/L810/L850/L1800 - Ink Bottle Cyan - 70ml - T6732 - PN C13T67324A - `1800k/70ml.`
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Син
Ресурс: 1800 pages / 70,0 ml
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
БУТИЛКА МАСТИЛО ЗА EPSON L800/L810/L850/L1800 - Ink Bottle Cyan - 70ml - T6732 - P№ C13T67324A - `1800k/70ml.`
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) (pages) | 6000 |
| Обем (ml) | 70 ml |
| Съвместима серия принтери | Epson EcoTank L800/L810/L850/L1800/L805 |
| OEM код | C13T67324A |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Бутилка мастило Epson EcoTank T6732 – Циан (673 серия)
Печелете от спокойствието на високообемния печат с оригиналното цианово мастило Epson 673. Създадено специално за EcoTank L800, L810, L850, L1800 и L805, то осигурява живи цветове и значително намалява разходите за страница.
Ключови Предимства
- Висок добив — Всяка бутилка от 70 ml отпечатва хиляди страници, намалявайки честотата на зареждане.
- Оригинално качество Epson — Гарантира постоянна цветова точност и дълъг живот на печатащата глава.
- Лесно зареждане — Ключова дюза предотвратява разливи и прави зареждането на EcoTank лесно и чисто.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Циан |
| Обем | 70 ml |
| Тип мастило | Багрилно |
| OEM код | C13T67324A |
| Съвместима серия принтери | Epson EcoTank L800/L810/L850/L1800/L805 |
Какво има в кутията
- 1 x Бутилка мастило Epson T6732 – Циан (70 ml)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




