- G&G - NINESTAR

Цена
€8 42 / 16 47 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП QP - CONTINUOUS PAPER TAPE - 62mm x 30.48m - DK22205 - PN RL-BR-DK22205 - G&G
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Бял
Ресурс: 62 mm x 30,48 m
Съвместим вид: Съвместим артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП QP - CONTINUOUS PAPER TAPE - 62mm x 30.48m - DK22205 - P№ RL-BR-DK22205 - G&G
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 62 |
| Височина на етикета (mm) | 30,48 m |
| Материал | Хартия |
| Технология на печат | Директен термичен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 25.4 |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 62 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Лента за етикетни принтери Brother тип QL – непрекъсната хартиена лента 62 mm x 30,48 m – DK-22205
Осигурете на вашия Brother QL принтер за етикети винаги ясни и надеждни разпечатки с тази съвместима непрекъсната хартиена лента. Ширината от 62 mm и дължината от 30,48 m ви дават достатъчно материал за създаване на етикети с произволна дължина – за пратки, баркодове и други.
Ключови Предимства
- Непрекъсната дължина — 30,48 метра хартиена лента ви позволява да отпечатвате етикети с всякаква дължина без излишни отпадъци.
- Перфектно съвпадение — Проектирана за Brother QL серията принтери, гарантира безпроблемна работа и високо качество на печат.
- Универсална употреба — Идеална за адресни етикети, баджове с имена, етикети за рафтове и други професионални задачи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета | 62 mm |
| Дължина на етикета | 30,48 m |
| Материал | Хартия |
| Технология на печат | Директен термичен |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Съвместимост | Brother QL серия |
Какво има в кутията
- 1 x Ролка непрекъсната хартиена лента Brother DK-22205
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






