- ARMOR

Цена
€1 85 / 3 62 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА МАТРИЧЕН ПРИНТЕР NEC 8000/8500/C.ITOH 8510 - OUTLET
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Черен
Ресурс: 12 m x 12,7 mm
Съвместим вид: Съвместим артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА МАТРИЧЕН ПРИНТЕР NEC 8000/8500/C.ITOH 8510 - OUTLET
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Съвместима серия принтери | Съвместима серия принтери |
| OEM код | OEM код |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Тип мастило |
| Мулти-пак | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Лента за матричен принтер NEC 8000/8500/C.ITOH 8510 – Черна – 12,0 m x 12,7 mm – ARMOR – OUTLET
Получете ясни и качествени разпечатки от вашия матричен принтер с оригиналната лента ARMOR. Създадена за NEC 8000/8500 и C.ITOH 8510, тя осигурява постоянна и надеждна работа за всички ваши задачи.
Ключови Предимства
- Високо качество на печат — Рязки и ясни символи и графики при всяко отпечатване.
- Дълъг живот — 12,0 метра дължина на лентата за продължителна употреба.
- Перфектно съвпадение — Специално проектирана за NEC 8000/8500 и C.ITOH 8510.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместими принтери | NEC 8000, NEC 8500, C.ITOH 8510 |
| Дължина на лентата | 12,0 m |
| Ширина на лентата | 12,7 mm |
| Цвят | Черен |
| Тип | Матрична лента |
| Марка | ARMOR |
| Състояние | OUTLET |
Какво има в кутията
- 1 x Касета с лента
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




