ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ GG-AT-80DW - BLACK ON WHITE - 40 mm x 30 mm x 500 pcs - PN RL-40*30*500PS
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Черен
Ресурс: 40 mm x 30 mm x 500 pcs
Съвместим вид: Оригинален артикул
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ GG-AT-80DW - BLACK ON WHITE - 40mm x 30mm x 500 pcs - P№ RL -40*30*500PS
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Ширина на етикета (mm)40
Височина на етикета (mm)30 mm
МатериалТермохартия
Технология на печатДиректен термичен
Етикети в ролка (count)500
Диаметър на сърцевината (mm)25.4
ЦвятБял
Тип лепилоПостоянно
Външен диаметър (mm)80
Ролки в пакет (count)1
Тегло0.00кг
Ролка етикети G&G GG-AT-80DW Direct Thermal - 40mm x 30mm, 500 броя
Ключови Предимства
  • Стандартен размер 40x30mm — Подходящ за малки продуктови етикети, ценови означения и етикети за пратки.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Ширина на етикета40 mm
Височина на етикета30 mm
Етикети в ролка500
МатериалТермохартия
ЦвятБял
Диаметър на сърцевината25.4 mm (1 инч)
Външен диаметър80 mm