- Tonergy

Цена
€53 94 / 105 50 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2121A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2121A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Cyan
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130909
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2121A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2121A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Cyan
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130909
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2121A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2121A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Cyan
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130909
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2121A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2121A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Cyan
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 4500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130909
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 212A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W2121A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 212A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W2121A |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Cyan |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Cyan |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 4500 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 4500 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555x |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555x |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f |
| ЧИП | ДА |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 1.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) (pages) | 4 500 |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro MFP 3302 |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro 3202 |
| OEM код | W2121A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 145 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 1.03кг |
Tonergy съвместима тонер касета HP 212A W2121A Cyan, стандартен капацитет 4.5k
Получете надеждни, висококачествени циан отпечатъци за вашия HP Color LaserJet принтер с тази съвместима тонер касета Tonergy. Проектирана да съответства на OEM производителността, тя доставя ясен текст и живи графики на част от цената.
Ключови Предимства
- Икономичност — Спестете до 40% в сравнение с оригиналните касети HP, без да компрометирате качеството.
- Висок добив — Стандартен капацитет от 4 500 страници осигурява дълготрайна работа за ежедневен офис печат.
- Лесен монтаж — Директна подмяна без разхвърляне или специални инструменти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) | 4 500 |
| OEM код | W2121A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Гаранция (месеци) | 24 |
Какво има в кутията
- 1 x Tonergy съвместима тонер касета (Циан)
- Инструкция
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




