- Tonergy

Цена
€53 94 / 105 50 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2120A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2120A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 5500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130893
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2120A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2120A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 5500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130893
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2120A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2120A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 5500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130893
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-W2120A
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 212AW2120A
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Black
КАПАЦИТЕТ: Standard Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 5500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578cHP Color LaserJet Enterprise M 554HP Color LaserJet Enterprise M 554 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 554dnHP Color LaserJet Enterprise M 555 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 555dnHP Color LaserJet Enterprise M 555xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130893
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 212A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W2120A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 212A |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | W2120A |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Black |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ | Standard Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 5500 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 5500 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555x |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 578c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 554dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 555x |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 578f |
| ЧИП | ДА |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 1.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 5 500 страници |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro 3202, HP Color LaserJet Pro MFP 3302 |
| OEM код | HP 212A (W2120A) |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 550 |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 1.08кг |
Tonergy съвместима тонер касета HP 212A W2120A Black, стандартен капацитет 5.5k
Получете надежден, висококачествен печат на значително по-ниска цена с тази съвместима тонер касета Tonergy. Проектирана да замести оригиналната HP 212A (W2120A), тя осигурява ясен черен текст и остри графики, идеална за домашния или офис печат.
Ключови Предимства
- Икономичност — Спестете до 40% в сравнение с оригиналните касети, без да жертвате качеството.
- Висок добив — Отпечатва до 5 500 страници с една касета, намалявайки честотата на смяна.
- Лесен монтаж — Дизайнът тип „вмъкване“ пасва перфектно в съвместимите HP принтери.
- Надеждна работа — Подложена на строги тестове за постоянно качество на печат и надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 5 500 страници |
| OEM код | HP 212A (W2120A) |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- 1 x Tonergy съвместима тонер касета (черна)
- 1 x Инструкция
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




