- Tonergy

Цена
€21 23 / 41 52 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF363X
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 508XCF363X
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Magenta
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 9500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577cHP Color LaserJet Enterprise M 552dnHP Color LaserJet Enterprise M 553HP Color LaserJet Enterprise M 553 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 553dnHP Color LaserJet Enterprise M 553nHP Color LaserJet Enterprise M 553xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577fHP Color LaserJet Managed E 55040dnHP Color LaserJet Managed E 55040dwHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540cHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dnHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhnHP Color LaserJet Managed M 550 SeriesHP Color LaserJet Managed M 553dnmHP Color LaserJet Managed M 553xmHP Color LaserJet Managed MFP M 577 SeriesHP Color LaserJet Managed MFP M 577dnmHP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130671
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF363X
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 508XCF363X
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Magenta
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 9500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577cHP Color LaserJet Enterprise M 552dnHP Color LaserJet Enterprise M 553HP Color LaserJet Enterprise M 553 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 553dnHP Color LaserJet Enterprise M 553nHP Color LaserJet Enterprise M 553xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577fHP Color LaserJet Managed E 55040dnHP Color LaserJet Managed E 55040dwHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540cHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dnHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhnHP Color LaserJet Managed M 550 SeriesHP Color LaserJet Managed M 553dnmHP Color LaserJet Managed M 553xmHP Color LaserJet Managed MFP M 577 SeriesHP Color LaserJet Managed MFP M 577dnmHP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130671
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Tonergy
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF363X
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 508XCF363X
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Magenta
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 9500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577cHP Color LaserJet Enterprise M 552dnHP Color LaserJet Enterprise M 553HP Color LaserJet Enterprise M 553 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 553dnHP Color LaserJet Enterprise M 553nHP Color LaserJet Enterprise M 553xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577fHP Color LaserJet Managed E 55040dnHP Color LaserJet Managed E 55040dwHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540cHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dnHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhnHP Color LaserJet Managed M 550 SeriesHP Color LaserJet Managed M 553dnmHP Color LaserJet Managed M 553xmHP Color LaserJet Managed MFP M 577 SeriesHP Color LaserJet Managed MFP M 577dnmHP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130671
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: TONERGY-CF363X
ТИП: Тонер за принтер - цветен
СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА: HP
ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА: HP 508XCF363X
ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ: Magenta
КАПАЦИТЕТ: High Capacity
КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ): 9500
СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА: HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577cHP Color LaserJet Enterprise M 552dnHP Color LaserJet Enterprise M 553HP Color LaserJet Enterprise M 553 SeriesHP Color LaserJet Enterprise M 553dnHP Color LaserJet Enterprise M 553nHP Color LaserJet Enterprise M 553xHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dnHP Color LaserJet Enterprise MFP M 577fHP Color LaserJet Managed E 55040dnHP Color LaserJet Managed E 55040dwHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540cHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dnHP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhnHP Color LaserJet Managed M 550 SeriesHP Color LaserJet Managed M 553dnmHP Color LaserJet Managed M 553xmHP Color LaserJet Managed MFP M 577 SeriesHP Color LaserJet Managed MFP M 577dnmHP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm
ЧИП: ДА
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 698746130671
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| ТИП | Тонер за принтер - цветен |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| СЪВМЕСТИМОСТ МАРКА | HP |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CF363X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 508X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | CF363X |
| ЗАМЕСТВА ПАРТ НОМЕРА | HP 508X |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Magenta |
| ЦВЯТ НА ПРИНТИРАНЕ | Magenta |
| КАПАЦИТЕТ | High Capacity |
| КАПАЦИТЕТ | High Capacity |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 9500 |
| КАПАЦИТЕТ СТРАНИЦИ (5% ЗАПЪЛВАНЕ) | 9500 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 552dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553n |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553x |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 577f |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed E 55040dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed E 55040dw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 550 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 553dnm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 553xm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed MFP M 577 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed MFP M 577dnm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M 577c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 552dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553n |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise M 553x |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 577dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Enterprise MFP M 577f |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed E 55040dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed E 55040dw |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540c |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540dn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed Flow MFP E 57540xhn |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 550 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 553dnm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed M 553xm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed MFP M 577 Series |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Managed MFP M 577dnm |
| СЪВМЕСТИМОСТ С УСТРОЙСТВА | HP Color LaserJet Mangaged Flow MFP M 577cm |
| ЧИП | ДА |
| ЧИП | ДА |
| Тегло | 1.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Магента |
| Капацитет (страници) (pages) | 9 500 страници |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro MFP 3302 |
| OEM код | HP 508X CF363X |
| Капацитет | Високо капацитетен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 950 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 1.08кг |
Tonergy Съвместима Тонер Касета HP 508X CF363X Магента, Висок Капацитет 9.5k
Получете професионално качество на магента отпечатъци на част от цената с тази съвместима тонер касета Tonergy. Проектирана да замени HP 508X CF363X, тя осигурява ярки, наситени цветове и надеждна работа за вашия HP Color LaserJet принтер.
Ключови Предимства
- Висок добив — Отпечатва до 9 500 страници, намалявайки честотата на смяна.
- Икономичен — Премиум качество на значително по-ниска цена от оригиналните касети.
- Надеждна работа — Подложен на строги тестове за постоянно качество и съвместимост.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Съвместима |
| Цвят | Магента |
| Капацитет (страници) | 9 500 страници |
| OEM код | HP 508X CF363X |
| Капацитет | Високо капацитетен |
| С чип | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Съвместима тонер касета Tonergy (Магента)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




