- XTREME

Цена
€12 51 / 24 47 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| PoE стандарт | Пасивен PoE |
| Изходна мощност (W) | 15.4 W |
| Изходно напрежение | 56 V |
| Скорост на порта | Gigabit |
| Брой портове (count) | 1 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| За външен монтаж | Да |
| Дължина на кабела (m) | 0.3 |
| Тегло | 0.10кг |
PoE инжектор Mimosa Gbit PoE, 56V, 15.4W за C5 series и B5 Lite
Захранвайте вашите устройства Mimosa C5 series и B5 Lite надеждно с този високоволтов Gigabit PoE инжектор. Той осигурява 56V и 15.4W мощност чрез един Ethernet кабел, което опростява инсталацията и премахва нуждата от отделни контакти близо до точките за достъп.
Ключови Предимства
- Високо напрежение — 56V изход гарантира стабилна работа при дълги кабелни трасета, идеален за външен монтаж.
- Gigabit скорост — Пълна Gigabit Ethernet скорост поддържа максимален трансфер на данни за честотнозависими приложения.
- Компактен и надежден — Plug-and-play дизайн със защита от пренапрежение за безпроблемна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| PoE стандарт | Пасивен PoE |
| Изходна мощност | 15.4 W |
| Изходно напрежение | 56 V |
| Скорост на порта | Gigabit |
| Брой портове | 1 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| За външен монтаж | Да |
Какво има в кутията
- 1x PoE инжектор
- 1x Захранващ кабел
- 1x Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





