- PIERRE CARDIN

Цена
€33 90 / 66 30 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Елегантен класически черен чадър – носи стил и красота. Чадърът е с автоматично отваряне и затваряне, удобна дръжка и калъф при сгънато положение. Може да бъде вашият елегантен аксесоар - лек, удобен и подходящ за всяка дамска чанта и визия, за да ви предпази от настроението на времето. Височина: 28 см. Диаметър: 100 см.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип чадър | Сгъваем |
| Механизъм на отваряне | Автоматичен |
| Цвят | Черен |
| Диаметър на купола (cm) | 105 cm |
| Брой пръчки (count) | 8 |
| Материал на рамката | Фибростъкло |
| Материал на купола | Полиестер |
| Ветроустойчив | Да |
| Тегло (g) | 450 |
| Сгъната дължина (cm) | 30 |
| Тегло | 0.00кг |
Чадър PIERRE CARDIN Primeur Easymatic
Останете сухи и стилни с чадъра Pierre Cardin Primeur Easymatic. Автоматичният механизъм за отваряне и затваряне осигурява безпроблемна употреба, а ветроустойчивата конструкция предлага надеждна защита при внезапни пориви на вятъра.
Ключови Предимства
- Автоматично отваряне/затваряне — Работа с едно натискане за бързо и удобно използване.
- Ветроустойчив — Усилената рамка издържа на силен вятър без обръщане.
- Компактен и преносим — Сгъва се до малък размер, лесен за носене в чанта или раница.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип чадър | Сгъваем |
| Механизъм на отваряне | Автоматичен |
| Диаметър на купола | 105 cm |
| Брой пръчки | 8 |
| Материал на рамката | Фибростъкло |
| Материал на купола | Полиестер |
| Ветроустойчив | Да |
| Тегло | 450 g |
| Сгъната дължина | 30 cm |
Какво има в кутията
- Чадър PIERRE CARDIN Primeur Easymatic
- Предпазен калъф
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




