- DeLock

- Високоскоростен HDMI кабел от Delock, може да се използва за свързване на устройства с HDMI интерфейс,
като телевизори, Blu-ray плейъри, монитори или проектори. Поддържайки максимална честотна лента от 48 Gbps,
съдържанието може да се показва в 8K Ultra HD резолюция (7680 x 4320 при 60 Hz).
- Поддържайки Dynamic HDR и Dolby Vision, кабелът е идеален за домашно кино и приложения за игри.
Цветовете се показват реалистично с впечатляваща дълбочина, яркостта и контрастът се възпроизвеждат оптимално.
Конектори: 1 x HDMI-A 19 пинов мъжко > 1 x HDMI-A 19 пинов мъжко
Габарит на кабела: 30 AWG линия за данни
28 AWG захранване
Диаметър на кабела: прибл. 7.3 мм
Меден проводник
Тройно екраниран кабел
Позлатени контакти
Предаване на аудио и видео сигнали
Скорост на трансфер на данни до 48 Gbps
Резолюция до: 7680 x 4320 при 60 Hz
5120 x 2880 при 120 Hz
3840 x 2160 при 240 Hz
(в зависимост от системата и свързания хардуер)
3D поддръжка: до 3840 x 2160 при 120 Hz
(в зависимост от системата и свързания хардуер)
Поддържа видео съотношение 21:9
Поддържа 1080p HFR (High Frame Rate) 3D
Поддържа цветове 4:4:4, 4:2:2 и 4:2:0
Поддържа Display Stream Compression 1.2 (DSC)
Поддържа Dolby Vision
Поддържа Dynamic HDR
Поддържа режим на игра VRR
Поддържа eARC
До 32 аудио канала за високоговорители
До 1536 kHz честота на аудио дискретизация
Поддържа Dolby TrueHD и DTS-HD Master Audio
Поддържа динамично регулиране на синхронността на устните за аудио/видео закъснения
Поддържа CEC 2.0 контролни команди
Цвят: черен / златист
Дължина вкл. съединители (L): прибл. 1 м
- Високоскоростен HDMI кабел от Delock, може да се използва за свързване на устройства с HDMI интерфейс,
като телевизори, Blu-ray плейъри, монитори или проектори. Поддържайки максимална честотна лента от 48 Gbps,
съдържанието може да се показва в 8K Ultra HD резолюция (7680 x 4320 при 60 Hz).
- Поддържайки Dynamic HDR и Dolby Vision, кабелът е идеален за домашно кино и приложения за игри.
Цветовете се показват реалистично с впечатляваща дълбочина, яркостта и контрастът се възпроизвеждат оптимално.
Конектори: 1 x HDMI-A 19 пинов мъжко > 1 x HDMI-A 19 пинов мъжко
Габарит на кабела: 30 AWG линия за данни
28 AWG захранване
Диаметър на кабела: прибл. 7.3 мм
Меден проводник
Тройно екраниран кабел
Позлатени контакти
Предаване на аудио и видео сигнали
Скорост на трансфер на данни до 48 Gbps
Резолюция до: 7680 x 4320 при 60 Hz
5120 x 2880 при 120 Hz
3840 x 2160 при 240 Hz
(в зависимост от системата и свързания хардуер)
3D поддръжка: до 3840 x 2160 при 120 Hz
(в зависимост от системата и свързания хардуер)
Поддържа видео съотношение 21:9
Поддържа 1080p HFR (High Frame Rate) 3D
Поддържа цветове 4:4:4, 4:2:2 и 4:2:0
Поддържа Display Stream Compression 1.2 (DSC)
Поддържа Dolby Vision
Поддържа Dynamic HDR
Поддържа режим на игра VRR
Поддържа eARC
До 32 аудио канала за високоговорители
До 1536 kHz честота на аудио дискретизация
Поддържа Dolby TrueHD и DTS-HD Master Audio
Поддържа динамично регулиране на синхронността на устните за аудио/видео закъснения
Поддържа CEC 2.0 контролни команди
Цвят: черен / златист
Дължина вкл. съединители (L): прибл. 1 м
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел |
| Цвят | Черен |
| Конектор 1 | HDMI мъжко |
| Конектор 2 | HDMI мъжко |
| Макс. резолюция | 8K (7680 x 4320) - 60 Hz |
| Трансфер на данни | 48 Gbit/s |
| Дължина кабел | 1 м |
| Тегло | 0.14кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 1 |
| Максимална резолюция | 8K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.1 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Да |
| Тегло | 0.14кг |
Delock High Speed HDMI кабел (мъжко-мъжко) – 48 Gbit/s, 8K 60 Hz, 1 м
Насладете се на невероятно 8K изображение при 60 Hz с този премиум HDMI кабел от Delock. С поддръжка на 48 Gbit/s честотна лента, той осигурява кристално чисто видео и завладяващ звук за вашето домашно кино или гейминг настройка.
Ключови Предимства
- Ултра-висока честотна лента – 48 Gbit/s осигурява гладко 8K 60 Hz, 4K 120 Hz и повече.
- Бъдеще-устойчив – Съвместим с HDMI 2.1 за конзоли и графични карти от ново поколение.
- Издръжлива конструкция – Позлатени конектори и плетен кабел за дълготрайна производителност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина | 1 м |
| Максимална резолюция | 8K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.1 |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Да |
Какво има в кутията
- Delock High Speed HDMI кабел 1 м
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








