- Vention

Цена
€11 30 / 22 10 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HFOBI
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DisplayPortМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p (3840x2160@30Hz)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794775749
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HFOBI
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DisplayPortМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p (3840x2160@30Hz)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794775749
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Vention
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HFOBI
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DisplayPortМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p (3840x2160@30Hz)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794775749
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: HFOBI
ТИП: Кабел
КОНЕКТОР 1: DisplayPortМъжки
КОНЕКТОР 2: HDMIМъжки
ДЪЛЖИНА: 3 m
ЦВЯТ: Черен
ЕКРАНИРОВКА: Екраниран
ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ: ДА
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ: 4K 2160p (3840x2160@30Hz)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6922794775749
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 1 | DisplayPort |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI |
| КОНЕКТОР 2 | Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 3 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K 2160p (3840x2160@30Hz) |
| Тегло | 0.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | DisplayPort |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 3 |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | DisplayPort 1.2 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Не |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Да |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 0.20кг |
Vention кабел DisplayPort към HDMI 3.0m – 4K, позлатен (HFOBI)
Свържете вашия лаптоп или десктоп с DisplayPort изход към HDMI монитор, проектор или телевизор и се насладете на кристално чисто 4K изображение. Позлатените конектори и здравата конструкция осигуряват надеждно предаване на сигнала за работа или забавление.
Ключови Предимства
- 4K Ultra HD поддръжка — Насладете се на остри визуални детайли с резолюция до 3840x2160.
- Позлатени конектори — Устойчиви на корозия и осигуряват оптимална проводимост за стабилен сигнал.
- 3 метра дължина — Гъвкав кабел за удобно свързване във всяка стая.
- Синхронизирано аудио и видео — Предава некомпресиран звук и картина по един кабел.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | DisplayPort |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина | 3.0 m |
| Максимална резолюция | 4K |
| Позлатени конектори | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
Какво има в кутията
- Vention DisplayPort към HDMI кабел 3.0m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

















