- Casio

Цена
€61 90 / 121 07 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Мъжки дигитален часовник Casio Solar - Casio Collection - AQ-S810W-1A3VDF
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат в комбинация с дигитален дисплей
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка
Напълно автоматичен календар до 2099 г.
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Соларна батериа зареждаща се от слънчева светлина
Индикатор за нивото на батерията
Режим за пестене на батерия: часовникът изгасва след продължително оставяне на пълна тъмнина
LED осветление на дисплея
Функция световно време
Хронометър - 1/100 сек. - 24 часа
Обратно броене - 1/1 мин. - 24 часа (с автоматично повторение)
3 дневни аларми
Сигнализация на кръгъл час
12/24 часов формат
Размери: 52.2 × 48.3 × 13.7 mm
Тегло: 40 гр.
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат в комбинация с дигитален дисплей
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка
Напълно автоматичен календар до 2099 г.
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Соларна батериа зареждаща се от слънчева светлина
Индикатор за нивото на батерията
Режим за пестене на батерия: часовникът изгасва след продължително оставяне на пълна тъмнина
LED осветление на дисплея
Функция световно време
Хронометър - 1/100 сек. - 24 часа
Обратно броене - 1/1 мин. - 24 часа (с автоматично повторение)
3 дневни аларми
Сигнализация на кръгъл час
12/24 часов формат
Размери: 52.2 × 48.3 × 13.7 mm
Тегло: 40 гр.
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Гаранция: 2 години
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Мъжки дигитален часовник Casio Solar - Casio Collection - AQ-S810W-1A3VDF
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат в комбинация с дигитален дисплей
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка
Напълно автоматичен календар до 2099 г.
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Соларна батериа зареждаща се от слънчева светлина
Индикатор за нивото на батерията
Режим за пестене на батерия: часовникът изгасва след продължително оставяне на пълна тъмнина
LED осветление на дисплея
Функция световно време
Хронометър - 1/100 сек. - 24 часа
Обратно броене - 1/1 мин. - 24 часа (с автоматично повторение)
3 дневни аларми
Сигнализация на кръгъл час
12/24 часов формат
Размери: 52.2 × 48.3 × 13.7 mm
Тегло: 40 гр.
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Гаранция: 2 години
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат в комбинация с дигитален дисплей
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Корпус изработен от полимерен материал
Силиконова каишка
Напълно автоматичен календар до 2099 г.
Показва дата от месеца
Показва ден от седмицата
Соларна батериа зареждаща се от слънчева светлина
Индикатор за нивото на батерията
Режим за пестене на батерия: часовникът изгасва след продължително оставяне на пълна тъмнина
LED осветление на дисплея
Функция световно време
Хронометър - 1/100 сек. - 24 часа
Обратно броене - 1/1 мин. - 24 часа (с автоматично повторение)
3 дневни аларми
Сигнализация на кръгъл час
12/24 часов формат
Размери: 52.2 × 48.3 × 13.7 mm
Тегло: 40 гр.
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Гаранция: 2 години
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Casio collection |
| Серии | Casio Collection |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Циферблат | Аналог-дигитал |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Световно време | Да |
| Solar | Да |
| Таймер | Да |
| Световно време | Да |
| Solar | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Слънчев |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 48.6 |
| Водоустойчивост | 100 m |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 15.3 mm |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки дигитален часовник Casio Solar - Casio Collection - AQ-S810W-1A3VDF
Захранван от всякаква светлина, този слънчев часовник Casio елиминира нуждата от смяна на батерии. Със здрав корпус от смола, дигитален дисплей и практични функции като световно време и хронограф, той е идеалният спътник за ежедневни приключения.
Ключови Предимства
- Слънчево захранване — Преобразува всяка светлина в енергия за надеждна работа без поддръжка.
- 10-годишен живот на батерията — След пълно зареждане резервът на мощност издържа до 10 месеца на тъмно.
- Световно време — Показва часа в 31 часови зони (48 града) плюс UTC.
- Водоустойчив — С рейтинг 100 метра, подходящ за плуване и гмуркане с шнорхел.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Слънчев |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса | 48.6 mm |
| Водоустойчивост | 100 m |
| Тип дисплей | Дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса | 15.3 mm |
Какво има в кутията
- Часовник Casio AQ-S810W-1A3VDF
- Оригинална опаковка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







