- HP_INC.

Цена
€28 51 / 55 76 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 62 - Black - original - ink cartridge - for ENVY 55XX, 56XX, 76XX; Officejet 200, 250, 57XX, 8040
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Bring home reliable performance for practically any project
- Specially designed to work with your printer to consistently deliver standout results - throughout the life of your cartridge
- Make an impact - get laser-quality documents with crisp text
- Original HP pigment inks dry fast, resist water and last for long - so your prints maintain a sharp look over time
- Experience printing the way you expect - and avoid wasting money
| General | |
|---|---|
| Shipping Weight | 0.1 kg |
| Localisation | Western Europe |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black |
| Included Qty | 1-pack |
| Yield | Up to 200 pages |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP ENVY 5540, 5541, 5542, 5543, 5544, 5546, 5547, 5548, 5549, 5642, 5644, 5646, 5660, 5661, 5663, 7640, 7643, 7644, 7645 HP Officejet 250 Mobile, 5741, 5742, 5744, 5746, 8040 with Neat |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Marketing Description | Original HP Ink Cartridges reliably deliver laser-quality, durable documents page after page. Get the value you expect from cartridges specially designed to deliver much from projects at home, work and school. |
| Marketing Description | Original HP Ink Cartridges reliably deliver laser-quality, durable documents page after page. Get the value you expect from cartridges specially designed to deliver much from projects at home, work and school. |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 0.1 kg |
| Colour | Black |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black |
| Yield | Up to 200 pages |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP ENVY 5540, 5541, 5542, 5543, 5544, 5546, 5547, 5548, 5549, 5642, 5644, 5646, 5660, 5661, 5663, 7640, 7643, 7644, 7645 HP Officejet 250 Mobile, 5741, 5742, 5744, 5746, 8040 with Neat |
| Yield | Up to 200 pages |
| Compatible with | HP ENVY 5540, 5541, 5542, 5543, 5544, 5546, 5547, 5548, 5549, 5642, 5644, 5646, 5660, 5661, 5663, 7640, 7643, 7644, 7645 HP Officejet 250 Mobile, 5741, 5742, 5744, 5746, 8040 with Neat |
| Localisation | Western Europe |
| Shipping Weight | 0.1 kg |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Localisation | Western Europe |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 200 страници |
| Обем (ml) | 10 |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2800e/4200e серия |
| OEM код | C2P23AE |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.10кг |
Оригинален касет с черно мастило HP 62 – стандартен капацитет
Получете ясен и остър черен текст и надеждна производителност с оригиналния касет с мастило HP 62. Проектиран за HP принтери, този касет със стандартен капацитет осигурява постоянни резултати за ежедневен печат в офиса или у дома.
Ключови Предимства
- Оригинално качество HP — Проектиран да работи безупречно с вашия HP принтер за надежден и без размазване печат.
- Остър черен текст — Създава ясни, професионално изглеждащи документи всеки път.
- Лесен монтаж — Лесен за инсталиране и смяна, за да се върнете бързо към печата.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип касет | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 200 страници |
| Тип мастило | Багрилно |
| OEM код | C2P23AE |
| Съвместима серия принтери | HP DeskJet 2800e/4200e серия |
Какво има в кутията
- 1 x Касет с черно мастило HP 62
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















