- HP

| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise / HP LaserJet Enterprise Flow 5700, 6700, 6701, MFP 5800, MFP 6800, MFP 6801 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3 500 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Цена
€169 76 / 332 02 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Shipping Width | 37.4 cm |
| Shipping Depth | 14.8 cm |
| Shipping Height | 18.8 cm |
| Shipping Weight | 1.23 kg |
| Consumable | |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| HP Sub-brand | LaserJet |
| Colour | Black |
| Included Qty | 1-pack |
| Yield | Up to 3500 pages ISO/IEC 19752 |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, 6701dn, MFP 5800dn, MFP 5800f, MFP 6800dn HP LaserJet Enterprise Flow MFP 5800zf, MFP 6800zf, MFP 6800zfsw, MFP 6800zfw+ |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | ~2 400 страници |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Pro M201 |
| Съвместима серия принтери | HP LaserJet Pro MFP M225 |
| OEM код | W2130A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 900 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 1.23кг |
Оригинален тонер касета HP 213A Black за LaserJet (W2130A)
Получете ясен, остър черен текст и надеждна производителност с оригиналната тонер касета HP 213A за LaserJet. Създадена за HP принтери, тази касета осигурява постоянно качество на печат и помага за максимално време на работа, което я прави идеална за натоварени офиси и домашни работни места.
Ключови Предимства
- Оригинално HP качество — Създава професионални документи с остър черен текст и гладки графики.
- Надеждна работа — Проектирана за безпроблемна работа с HP принтери, намалявайки риска от засядания и препечатване.
- Екологична — Тонер касетите на HP са проектирани за лесно рециклиране чрез HP Planet Partners.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | ~2 400 страници |
| OEM код | W2130A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
Какво има в кутията
- Оригинална тонер касета HP 213A Black за LaserJet (W2130A)
- Ръководство за инсталиране
- Информация за рециклиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




