- FREITAS & DORES

Цена
€9 66 / 18 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Размери: височина 8,5 см. Вместимост 200 мл
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Безоловен кристал |
| Вместимост (ml) | 300 мл |
| Брой в комплект (count) | 1 |
| Форма | Тъмблър |
| Подходяща за съдомиялна | Не |
| Височина (mm) | 95 |
| Диаметър (mm) | 80 |
| Цвят | Прозрачен |
| Декорация | Без декорация |
| Подаръчна опаковка | Не |
| Тегло (g) | 350 г |
| Тегло | 0.00кг |
Чаша за уиски Скорпион
Издигнете изживяването си с уиски с чашата Скорпион, изработена от висококачествен безоловен кристал. Елегантният дизайн и перфектният баланс подчертават аромата и вкуса на любимите ви напитки, превръщайки всяка глътка в момент за наслада.
Ключови Предимства
- Премиум материал — Изработена от безоловен кристал за блясък и чистота.
- Оптимална форма — Дизайнът тъмблър концентрира ароматите за по-богато вкусово изживяване.
- Универсална употреба — Идеална за уиски, бърбън или всякакъв вид спиртни напитки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Безоловен кристал |
| Вместимост | 300 мл |
| Форма | Тъмблър |
| Височина | 95 мм |
| Диаметър | 80 мм |
| Цвят | Прозрачен |
| Подходяща за съдомиялна | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Чаша за уиски Скорпион
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





