  • : TED-12V-18.5-AGM
  • : Батерии
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Оловна Батерия TED ELECTRIC 12V / 18.5Ah - 181 / 76 / 167mm AGM
Напрежение: 12V
Капацитет: 18.5Ah
Размери: 181 x 76 x 167 мм
Тип терминал: Insert
Позиция на терминала: C
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет: 18.5Ah
Размери: 181 x 76 x 167 мм
Тип терминал: Insert
Позиция на терминала: C
Гаранция: 24 месец(а)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТипАкумулатор
ТипАкумулатор
Изходно напрежение12 V
Изходно напрежение12 V
Капацитет18.5 mAh
Размери181 x 76 x 167 mm
Размери181 x 76 x 167 mm
КонекториТип-Insert M5: Позиция-C
Капацитет18.5 mAh
Тегло5.30кг
АтрибутСтойност
Напрежение12
Капацитет (Ah)18.5 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF2
Проектен живот (years)5 години
Дължина (mm)181 mm
Ширина (mm)76 mm
Височина (mm)167 mm
Тегло (kg)5.2 кг
Тегло5.30кг
Оловна батерия TED ELECTRIC, 12V, 18.5Ah, AGM
Ключови Предимства
  • Без поддръжка — Не изисква доливане на вода; херметичната конструкция предотвратява течове.
  • Възстановяване след дълбок разряд — Отлично възстановяване след дълбоки цикли на разреждане.
  • Дълъг живот — До 5 години в буферен режим (при 20°C).
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение12V
ТехнологияAGM
Дължина181 mm
Ширина76 mm
Височина167 mm
Проектен живот5 години
Какво има в кутията
  • 1x TED ELECTRIC 12V 18.5Ah AGM батерия