- PHILIPS

Цена
€85 92 / 168 04 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips 7000 Series BHS752 - Straightener - metallic deep purple
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Straightener |
| Category | Haircare, beauty |
| Colour | Metallic deep purple |
| Hair Care | |
| Styler Functions | Straightening, curling |
| Heat Settings Qty | 12 |
| Max Temperature | 230 °C |
| Ion Generator | Yes |
| Plate Length | 105 mm |
| Plate Width | 25 mm |
| Plate Material | Ceramic argan oil infused |
| Technology | ThermoShield technology |
| Lock Function | Yes |
| Features | Hanging ring, floating plates |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Control Elements | Dial |
| Heat Time | 0.5 minute |
| Indicators | Ready to use |
| Display | |
| Type | LED display |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Heat-resistant roll-out mat |
| Power | |
| Voltage | 110 - 240 V |
| Auto Shut Off | Yes |
| Cord | 2 m - swivel |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Straightener |
| Marketing Description | Protect and style with ThermoShield technology for less heat damage with a consistent temperature, and mineral ions for reducing UV impact. For styles that are beautiful, healthy looking and frizz-free. |
| Marketing Description | Protect and style with ThermoShield technology for less heat damage with a consistent temperature, and mineral ions for reducing UV impact. For styles that are beautiful, healthy looking and frizz-free. |
| Category | Haircare, beauty |
| Heat Settings Qty | 12 |
| Product Type | Straightener |
| Max Temperature | 230 °C |
| Category | Haircare, beauty |
| Heat Settings Qty | 12 |
| Max Temperature | 230 °C |
| Technology | ThermoShield technology |
| Plate Width | 25 mm |
| Technology | ThermoShield technology |
| Lock Function | Yes |
| Features | Hanging ring, floating plates |
| Heat Time | 0.5 minute |
| Heat Time | 0.5 minute |
| Type | LED display |
| Included Accessories | Heat-resistant roll-out mat |
| Included Accessories | Heat-resistant roll-out mat |
| Auto Shut Off | Yes |
| Voltage | 110 - 240 V |
| Cord | 2 m - swivel |
| Auto Shut Off | Yes |
| Warranty | 2 years |
| Cord | 2 m - swivel |
| Indicators | Ready to use |
| Warranty | 2 years |
| Plate Length | 105 mm |
| Styler Functions | Straightening, curling |
| Ion Generator | Yes |
| Control Elements | Dial |
| Voltage | 110 - 240 V |
| Indicators | Ready to use |
| Colour | Metallic deep purple |
| Plate Length | 105 mm |
| Features | Hanging ring, floating plates |
| Plate Material | Ceramic argan oil infused |
| Lock Function | Yes |
| Styler Functions | Straightening, curling |
| Control Elements | Dial |
| Plate Width | 25 mm |
| Type | LED display |
| Plate Material | Ceramic argan oil infused |
| Ion Generator | Yes |
| Colour | Metallic deep purple |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Преса за коса |
| Диаметър на цилиндъра (mm) | 25 |
| Мощност (W) | 50 |
| Максимална температура (°C) | 230°C |
| Температурни степени (count) | 3 |
| Покритие | Керамично |
| Йонизираща функция | Не |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 |
| Въртящ се кабел | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| LED/LCD дисплей | LED |
| Време за загряване (sec) | 30 секунди |
| Безжична | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Преса за изправяне на коса Philips Series 7000 с технология ThermoShield
Насладете се на салонно изправяне с пресата Philips Series 7000, създадена да предпазва косата от топлинни увреждания и да осигурява гладки и блестящи резултати. Усъвършенстваната технология ThermoShield активно регулира температурата, а керамичните плочи с арганово масло гарантират лесно плъзгане и намален фриз.
Ключови Предимства
- Технология ThermoShield — Интелигентен сензор активно следи и регулира температурата, за да предотврати прегряване и да защити естествената влага на косата.
- Керамични плочи с арганово масло — Ултра-гладки плочи, обогатени с арганово масло за копринено плъзгане и дълготраен блясък.
- Термоустойчив калъф за съхранение — Безопасно прибиране на пресата веднага след употреба, идеално за стилизиране в движение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал на плочите | Керамика с покритие от арганово масло |
| Технология | ThermoShield |
| Максимална температура | 230°C |
| Време за загряване | 30 секунди |
| Температурни степени | 3 |
| Автоматично изключване | Да |
| Въртящ се кабел | Да |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Дисплей | LED |
| Йонизираща функция | Не |
| Мощност | 50 W |
| Аксесоари | Термоустойчив калъф |
Какво има в кутията
- Преса за изправяне Philips Series 7000
- Термоустойчив калъф
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




