Дамски аналогов часовник Casio - Casio Collection - LTP-1302DS-4AVDF
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : LTP-1302DS-4AVDF
  • : Дамски
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Верижка от неръждаема стомана
Корпус от неръждаема стомана
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Показва дата от месеца
Водоустойчивост 5 бара - Позволява Къпане и Миене "без плуване или гмуркане"
Размер 34.5mm x 30.2mm x 8.7mm
Тегло 69g
Гаранция: 2 години
Верижка от неръждаема стомана
Корпус от неръждаема стомана
Показва дата от месеца
Размер 34.5mm x 30.2mm x 8.7mm
Тегло 69g
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ПолДамски
ПолДамски
СерииCasio collection
СерииCasio collection
ЦвятСребрист
ЦвятСребрист
Материал Каишка/ВерижкаСтомана
Материал Каишка/ВерижкаСтомана
Форма корпусКръгъл
Форма корпусКръгъл
МеханизъмКварцов
МеханизъмКварцов
ЦиферблатАналогов
ЦиферблатАналогов
Водоустойчивост5 BAR
Водоустойчивост5 BAR
Материал стъклоМинерал кристал
Материал стъклоМинерал кристал
ДатаДа
ДатаДа
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Тип механизъмКварцов
Материал на корпусаНеръждаема стомана
Материал на каишкатаНеръждаема стомана
Диаметър на корпуса (mm)28
Водоустойчивост3 ATM
Тип дисплейАналогов
Цвят на циферблатаРозов
Материал на стъклотоМинерално
ХронографНе
Показване на датаНе
ПодсветкаНе
Камъни / КристалиНе
Дебелина на корпуса (mm)7.5
Тегло0.00кг
Дамски аналогов часовник Casio LTP-1302DS-4AVDF – Елегантност и надеждност за всеки ден
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип механизъмКварцов
Диаметър на корпуса28 mm
Водоустойчивост3 ATM
Тип дисплейАналогов
Цвят на циферблатаРозов
Материал на стъклотоМинерално
ХронографНе
Показване на датаНе
ПодсветкаНе
Камъни / КристалиНе
Дебелина на корпуса7.5 mm