- Garmin

Уникален корпус за плитък монтаж без компромис в качеството на звука.
Представяме новите Fusion SM серия говорители за плитък монтаж, предназначени за инсталиране там, където монтажната дълбочина е ограничена без да се нарушава качеството на звука и възпроизвеждането на звука. SM серията говорители е изработена с херметизиран, перфектно настроен корпус, за представяне на качествено аудио възпроизвеждане, което обикновено не може да бъде постигнато от от огрониченията на плитките дълбочини за монтаж.
Налични в два цвята (бели или черни), SM серията говорители са стилно допълнение към Вашия плавателен съд с тяхната чиста естетичност и уникална форма за плитък монтаж.
Отличителни характеристики:
Дизайн с плитка кошница – С плитка монтажна дълбочина от само 24мм, SM серията говорители са идеални за инсталиране, там където монтажната дълбочина е ограничена.
Настроен, херметизиран дизайн – Предпазва компонентите на говорителя от повреда и осигурява качествено аудио възпроизвеждане, което обикновено не може да се постигне от говорител със същия плитък корпус.
Ретрофитни - SM серията говорители имат кръгъл гръб с монтажен диаметър от 130мм, което им позволява да паснат точно в налични 6.5” монтажни отвори.
Естетичен интериорен дизайн – Проектирани да бъдат естетични, SM серията включва висок клас акустична декоративна решетка от плат и се отличава с заоблени ръбове и контурни линии, за да добавят стил на Вашия плавателен съд.
IP65 клас на водоустойчивост - SM серията високоговорители са класифицирани за IP65 за защита срещу прах и проникване на вода в суровите морски условия
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Температурен диапазон | Работна: 0 to 50°C; На съхранение: -20 to 70°C |
| Температурен диапазон | Работна: 0 to 50°C; На съхранение: -20 to 70°C |
| Размери | 155mm x 155mm x 46mm |
| Размери | 155mm x 155mm x 46mm |
| Пикова мощност | 100 Watts |
| Пикова мощност | 100 Watts |
| Чувствителност (1W/1M) | 84 dB |
| Чувствителност (1W/1M) | 84 dB |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 150 Hz - 20 kHz |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 150 Hz - 20 kHz |
| Конус/съраунд материл | Полипропилен и гума |
| Конус/съраунд материл | Полипропилен и гума |
| Размери на монтаж | Диаметър: 130mm; Дълбочина: 24mm |
| Размери на монтаж | Диаметър: 130mm; Дълбочина: 24mm |
| Съпротивление (импеданс) | 4 Ohms |
| Съпротивление (импеданс) | 4 Ohms |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 5 |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | 77/200 kHz |
| Максимална дълбочина (m) | 580 |
| Излъчвана мощност (W) | 500 |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Не |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да (microSD) |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Striker Vivid 5cv рибoоткривател – ClearVü сонар с вграден GPS
Открийте подводния свят с невероятна яснота с Garmin Striker Vivid 5cv. Този модел разполага с 5-инчов цветен дисплей, 5 цветови палитри, вграден GPS и CHIRP сонар с ClearVü технология за преглед надолу. Благодарение на лесния интерфейс и достъпната цена, той е идеален за всеки риболовец.
Ключови Предимства
- Ярък цветен дисплей – Изберете една от 5 цветови палитри за оптимална видимост при всякакви условия.
- CHIRP сонар и ClearVü – Изключителна разделителна способност и ясни изображения на структурите и рибата под лодката.
- Вграден GPS – Маркирайте точки, записвайте трасета и следете скоростта на лодката директно на екрана.
- Quickdraw Contours – Създавайте персонализирани риболовни карти с контури от 1 фут в реално време.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 5,0 инча |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 |
| Честота на сонара | 77/200 kHz |
| Максимална дълбочина (сладка вода) | 580 m |
| Излъчвана мощност | 500 W |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да (microSD) |
| Степен на водозащита | IPX7 |
| Захранване | 12 V |
Какво има в кутията
- Уред Garmin Striker Vivid 5cv
- Трансдюсер с монтажни елементи
- Захранващ кабел
- Ръководство и документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














