- Garmin

Уникален корпус за плитък монтаж без компромис в качеството на звука.
Представяме новите Fusion SM серия говорители за плитък монтаж, предназначени за инсталиране там, където монтажната дълбочина е ограничена без да се нарушава качеството на звука и възпроизвеждането на звука. SM серията говорители е изработена с херметизиран, перфектно настроен корпус, за представяне на качествено аудио възпроизвеждане, което обикновено не може да бъде постигнато от от огрониченията на плитките дълбочини за монтаж.
Налични в два цвята (бели или черни), SM серията говорители са стилно допълнение към Вашия плавателен съд с тяхната чиста естетичност и уникална форма за плитък монтаж.
Отличителни характеристики:
Дизайн с плитка кошница – С плитка монтажна дълбочина от само 24мм, SM серията говорители са идеални за инсталиране, там където монтажната дълбочина е ограничена.
Настроен, херметизиран дизайн – Предпазва компонентите на говорителя от повреда и осигурява качествено аудио възпроизвеждане, което обикновено не може да се постигне от говорител със същия плитък корпус.
Ретрофитни - SM серията говорители имат кръгъл гръб с монтажен диаметър от 130мм, което им позволява да паснат точно в налични 6.5” монтажни отвори.
Естетичен интериорен дизайн – Проектирани да бъдат естетични, SM серията включва висок клас акустична декоративна решетка от плат и се отличава с заоблени ръбове и контурни линии, за да добавят стил на Вашия плавателен съд.
IP65 клас на водоустойчивост - SM серията високоговорители са класифицирани за IP65 за защита срещу прах и проникване на вода в суровите морски условия
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Температурен диапазон | Работна: 0 to 50°C; На съхранение: -20 to 70°C |
| Температурен диапазон | Работна: 0 to 50°C; На съхранение: -20 to 70°C |
| Размери | 155mm x 155mm x 46mm |
| Размери | 155mm x 155mm x 46mm |
| Пикова мощност | 100 Watts |
| Пикова мощност | 100 Watts |
| Чувствителност (1W/1M) | 84 dB |
| Чувствителност (1W/1M) | 84 dB |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 150 Hz - 20 kHz |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 150 Hz - 20 kHz |
| Конус/съраунд материл | Полипропилен и гума |
| Конус/съраунд материл | Полипропилен и гума |
| Размери на монтаж | Диаметър: 130mm; Дълбочина: 24mm |
| Размери на монтаж | Диаметър: 130mm; Дълбочина: 24mm |
| Съпротивление (импеданс) | 4 Ohms |
| Съпротивление (импеданс) | 4 Ohms |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 5 |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Максимална дълбочина (m) | 500 м |
| Излъчвана мощност (W) | 300 W |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Не |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Не |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване (V) | 10-20 V |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Striker Vivid 5cv – риболовен сонар с GPS и Down Imaging
Открийте ярките детайли на Garmin Striker Vivid 5cv, оборудван с 5-инчов цветен дисплей и вграден CHIRP сонар за кристално ясни рибни арки и структура. С вграден GPS и Down Imaging ще навигирате уверено и ще виждате скритите места на рибата.
Ключови Предимства
- CHIRP сонар – Осигурява отлично разделяне на целите и яснота на всяка дълбочина.
- Вграден GPS – Маркирайте точки, планирайте маршрути и навигирайте лесно.
- Down Imaging – Показва подводни структури и рибни примамки в поразителни детайли.
- Quickdraw Contours – Създавайте и съхранявайте персонализирани риболовни карти на любимите си места.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 5 инча |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | CHIRP (високо-широк, средно-висок) |
| Максимална дълбочина | 500 м (сладка вода) |
| Излъчвана мощност | 300 W (RMS) |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Сканиране надолу | Да |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване | 10-20 V DC |
Какво има в кутията
- Уред Garmin Striker Vivid 5cv
- Трансдюсер с 6 м кабел
- Захранващ кабел
- Наклонен монтаж и крепежни елементи
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














