- Garmin

Дайте енергия на изживяването си по море.
Проектирани за качествено аудио възпроизвеждане в морска среда, преработените широколентови говорители от серия EL се отличават с плитък кош, за да осигурят гъвкавост при монтаж.
Сивите говорители в спортен стил от серията EL имат полупрозрачен полипропиленов конус, за да се осигури равномерно и ярко LED осветление на борда. С гамата от налични цветове можете да изберете цвета, за да зададете тона или да сте в унисон с Вашата музика, с лесно управление на осветяването чрез безжичното дистанционно MS-RGBRC.

Полупрозрачен RGB осветен конус (EL-FL651SPG)
Подобрете Вашето аудио развлечение на вода със зашеметяващото LED осветление, за да зададете тона или да сте в унисон с Вашата музика. С иновативен полупрозрачен конус, спортните сиви говорители от серията EL осигуряват ярко и равномерно LED осветяване в различни цветове, което Ви позволява да изберете цвета, за да зададете тона на Вашето аудио развлечение на борда. Забележка: Цветът се определя от конфигурацията на окабеляването при инсталиране. Безжичното дистанционно MS-RGBRC (продава се отделно) е необходимо за пълен контрол осветеността на говорителя.
Дизайн с плитък кош
Правейки говорителите от серията EL идеални за монтаж там, където дълбочината за монтаж е ограничена, плиткият кош гарантира, че говорителите ще се поберат в по-тънки стени, в сравнение с традиционните високоговорители.

Проектирани за морски условия
Перфектни както за вътрешен, така и за външен монтаж, серията EL са проектирани да издържат на пръските и други частици на външната и морска среди. Спазвайки индустриалните стандарти за защита от UV и солена мъгла, заедно с IP65 устойчивост на атмосферни влияния, когато са правилно монтирани Вашите високоговорители са защитени от увреждане от слънцето, солта, водата и праха от лицевата им страна – позволявайки Ви да се насладите на спокойствието от това, че Вашите говорители ще издържат теста на времето на борда на лодката.
Пълен контрол на осветяването (EL-FL651SPG)
MS-RGBRC безжичното дистанционно (продава се отделно) Ви позволява да имате пълен контрол върху осветеността на говорителите Fusion EL серия. От удобството, където и да сте на борда, можете да регулирате цвета, яркостта, скоростта и режима на лесните за използване сензорни контроли, в обхвата до 10 м от контролния модул за осветление на говорителите.
Забележка: Безжичното дистанционно може да управлява до три светлинни зони. За управление на допълнителни зони, трябва да бъдат поръчани допълнителни контролни модули за осветлението.
Конструирани да покриват клас ISO12216:
EL серията са тествани по международните стандарти за налягане и водозащита ISO12216 (D1.1 за зони II, III и IV). Това е изключително важно, тъй като гарантира, че лодкостроителите и също така потребителите инсталират истински безопасни говорители на борда си. Постигането на съответствие с ISO12216 е признание за превъзходния дизайн и качество на продукта.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 6.5", Ø 176mm x 57.5mm |
| Размери | 6.5", Ø 176mm x 57.5mm |
| Пикова мощност | 150W |
| Пикова мощност | 150W |
| Чувствителност (1W/1M) | 84dB |
| Чувствителност (1W/1M) | 84dB |
| Честотна характеристика | 100Hz - 15kHz |
| Честотна характеристика | 100Hz - 15kHz |
| Конус/съраунд материл | Полипропилен |
| Конус/съраунд материл | Полипропилен |
| Размери на монтаж | Диаметър 130mm; Дълбочина 43mm. |
| Размери на монтаж | Диаметър 130mm; Дълбочина 43mm. |
| Съпротивление (импеданс) | 4 Ohms |
| Съпротивление (импеданс) | 4 Ohms |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 6.5 |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Излъчвана мощност (W) | 80 |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Да |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да (microSD) |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Сензорен екран | Да |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване (V) | 10-20 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin ECHOMAP UHD 65sv Картплоттер/Ехолот – 6.5" Дисплей, 80W Мощност, с RGB LED
Открийте невероятна яснота и детайлност с Garmin ECHOMAP UHD 65sv, оборудван с ярък 6.5" цветен дисплей и 80W излъчвана мощност. Вграденият RGB LED осигурява регулируема подсветка за отлична видимост при всякаква светлина, което прави риболовните ви пътувания по-продуктивни и приятни.
Ключови Предимства
- Висококачествен дисплей – 800x480 пиксела осигуряват ясни и лесни за четене сонарни и навигационни данни.
- Мощен CHIRP сонар – 80W мощност и CHIRP технология предлагат изключително разделяне на целите и яснота.
- SideVü и DownVü изображения – Получавате ясна картина на структурата и местата за риба отстрани и под лодката.
- Вграден GPS и карти – Предварително заредени BlueChart g3 крайбрежни карти и LakeVü g3 вътрешни карти за точна навигация.
- Безжична свързаност – Wi-Fi и Bluetooth за лесен обмен на данни с приложението ActiveCaptain и съвместими устройства.
- Сензорен екран – Бърз и отзивчив тъчскрийн и клавишни контроли за интуитивна работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 6.5" |
| Резолюция на дисплея | 800x480 пиксела |
| Излъчвана мощност | 80 W |
| Честота на сонара | CHIRP (широк висок, среден висок) |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Да (SideVü) |
| Сканиране надолу | Да (DownVü) |
| Слот за карта с карти | Да (microSD) |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Сензорен екран | Да |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване | 10-20 V DC |
Какво има в кутията
- Уред Garmin ECHOMAP UHD 65sv
- Трансдюсър (GT56UHD-TM)
- Кабел за захранване/данни
- Наклоняем/въртящ се монтаж
- Защитен капак
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





