- Garmin



Акустично оптимизирани за първокласно аудио изживяване по вода.
Продължавайки да бъдат отправната точка за морско аудио развлечение, новите говорители Fusion серии XS се отличават със запазената си марка за качествено аудио възпроизвеждане, подобрена морска естетика и LED осветление (XS-FL77SPGW и XS-FL65SPGW) – в средния ценови клас. Оптимизирани за използване в морска среда и създадени за интензивна употреба, тези стилни говорители са проектирани да възпроизвеждат постоянно висококачествено аудио на всички нива но силата на звука, сезон след сезон.
Задайте тон, допълнете музиката си или започнете партито на борда с LED осветление (XS-FL77SPGW и XS-FL65SPGW) в наличната широка гама от цветове. Иновативният полупрозрачен конус на спортните говорители (XS-FL77SPGW и XS-FL65SPGW) дава ярко, равномерно LED осветяване във всеки избран от Вас цвят, който може да се управлява с безжично дистанционно MS-RGBRC wireless remote (продава се отделно.
Сертифицирани за клас на устойчивост на атмосферни влияния - IP65, True-Marine™ акредитация и 2 годишна гаранция, може да се насладите на спокойствието, че Вашите XS говорители са създадени да издържат на Вашата лодка.
Отличителни характеристики:
Оптимизиран широколентов говорител: XS сериите високоговорители са акустично оптимизирани за изпълнение в морска среда, чрез комбиниране на оптимизирани драйвери и нискочестотни говорители, за възпроизвеждане на качествен звук на всички нива на силата на звука.
Иновативен RGB светещ конус (XS-FL77SPGW и XS-FL65SPGW): Модернизирайте Вашето аудио забавление на вода с LED осветяване в широка гама от цветове. Иновативният полупрозрачен конус разпръсква ярка, равномерна светлина, за да зададе тона на борда.
True-Marine™ проектиран и конструиран: Интензивно тествани за работа в сурови морски условия, сериите XS Series са сертифицирани за клас IP65 на водоустойчивост, както и с True-Marine акредитация.
Окомплектовани с две възможности за декоративните решетки: Насладете се на свободата да изберете такава решетка, която да подхожда на Вашия плавателен съд, снежно бели или черни (XS-F77CWB, XS-F65CWB и XS-F40CWB ), или спортно сиви или спортно бели (XS-FL77SPGW и XS-FL65SPGW), които са част от окомплектовката.
Проектирани да отговарят на ISO12216: Тествани по международните стандарти за налягане и водонепроницаемост, XS сериите са със сертификат, че са проектирани и изработени да отговарят на най-високите индустриални стандарти за качество и здравина.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Температурен диапазон | Оперативна температура: 0 to 50°C; Температура на съхранение: -20 to 70°C. |
| Температурен диапазон | Оперативна температура: 0 to 50°C; Температура на съхранение: -20 to 70°C. |
| Размери | XS-F40CWB - Ø 135mm x 68mm; XS-F65CWB - Ø 177mm x 81mm; XS-FL65SPGW - Ø 177mm x 83mm; XS-F77CWB - Ø 196mm x 94mm; XS-FL77SPGW - Ø 196mm x 97mm. |
| Размери | XS-F40CWB - Ø 135mm x 68mm; XS-F65CWB - Ø 177mm x 81mm; XS-FL65SPGW - Ø 177mm x 83mm; XS-F77CWB - Ø 196mm x 94mm; XS-FL77SPGW - Ø 196mm x 97mm. |
| Пикова мощност | XS-F40CWB - 120 Watts; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 200 Watts; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 260 Watts. |
| Пикова мощност | XS-F40CWB - 120 Watts; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 200 Watts; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 260 Watts. |
| Чувствителност (1W/1M) | XS-F40CWB - 87db; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 91db; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 92db. |
| Чувствителност (1W/1M) | XS-F40CWB - 87db; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 91db; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 92db. |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | XS-F40CWB - 100 Hz - 18 kHz; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 80 Hz - 18 kHz; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 70 Hz - 18 kHz |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | XS-F40CWB - 100 Hz - 18 kHz; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 80 Hz - 18 kHz; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 70 Hz - 18 kHz |
| Високоговорител за високи честоти (пищялка) | Aluminum Dome |
| Високоговорител за високи честоти (пищялка) | Aluminum Dome |
| Конус/съраунд материл | Полипропилен с гума |
| Конус/съраунд материл | Полипропилен с гума |
| Размери на монтаж | XS-F40CWB - Диаметър - 99mm; XS-F40CWB - Дълбочина - 54mm. XS-F65CWB - Диаметър - 135mm; XS-F65CWB - Дълбочина - 67mm. XS-F77CWB - Диаметър - 162mm; XS-F77CWB - Дълбочина - 77mm. |
| Размери на монтаж | XS-F40CWB - Диаметър - 99mm; XS-F40CWB - Дълбочина - 54mm. XS-F65CWB - Диаметър - 135mm; XS-F65CWB - Дълбочина - 67mm. XS-F77CWB - Диаметър - 162mm; XS-F77CWB - Дълбочина - 77mm. |
| Други характеристики | За XS-FL65SPGW и XS-FL77SPGW: LED цветове: RGB; LED волтаж: 10.8 - 16V DC; На 14.4 V DC - 150mA |
| Съпротивление (импеданс) | 4 Ohms |
| Други характеристики | За XS-FL65SPGW и XS-FL77SPGW: LED цветове: RGB; LED волтаж: 10.8 - 16V DC; На 14.4 V DC - 150mA |
| Съпротивление (импеданс) | 4 Ohms |
| Средноквадратична (RMS) мощност | XS-F40CWB - 30 Watts; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 50 Watts; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 65 Watts. |
| Средноквадратична (RMS) мощност | XS-F40CWB - 30 Watts; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 50 Watts; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 65 Watts. |
| Допустима усилвателна мощност (RMS) | XS-F40CWB - 15 - 80 W/Ch; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 20 - 150 W/Ch; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 25 - 200 W/Ch. |
| Допустима усилвателна мощност (RMS) | XS-F40CWB - 15 - 80 W/Ch; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 20 - 150 W/Ch; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 25 - 200 W/Ch. |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 7.0 in |
| Резолюция на дисплея | 800x480 |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Максимална дълбочина (m) | 700 |
| Излъчвана мощност (W) | 240 |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Да |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да (microSD) |
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | Не |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Striker 7sv – 7-инчов CHIRP GPS ехолот с SideVu и ClearVu
Открийте риба и структури с ненадмината яснота с помощта на Garmin Striker 7sv. Този ехолот с 7-инчов цветен дисплей комбинира CHIRP сонар, вграден GPS и Garmin Quickdraw Contours картография, за да ви помогне да намерите и маркирате продуктивни места.
Ключови Предимства
- CHIRP сонарна технология — Осигурява по-ясно разделяне на целите и по-дълбоко проникване за точно откриване на риба.
- Вграден GPS и Quickdraw Contours — Създавайте и съхранявайте персонализирани 1-футови контурни карти на любимите си места за риболов директно на устройството.
- SideVu и ClearVu сканиране — Вижте риба и структури отстрани (SideVu) и точно отдолу (ClearVu) с високоразделителни изображения.
- Лесен за използване интерфейс — Интуитивни клавишни контроли и четим на слънчева светлина 7-инчов дисплей улесняват навигацията дори при ярки условия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 7.0 in |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 пиксела |
| Честота на сонара | CHIRP (50/200, 455/800 kHz) |
| Максимална дълбочина (сладка вода) | 2300 ft (700 m) |
| Излъчвана мощност | 240 W RMS |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Да |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Да (SideVu) |
| Сканиране надолу | Да (ClearVu) |
| Слот за карта с карти | Да (microSD) |
| Степен на водоустойчивост | IPX7 |
| Захранване | 10-20 V DC (12 V номинално) |
Какво има в кутията
- Уред Garmin Striker 7sv
- Трансдюсер Garmin GT52HW-TM
- Захранващ кабел
- Наклонен монтаж
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







