Garmin XS-FL65SPGW - 200 Watt, 6.5" спорт сиво & бяло, с LED осветление 010-02196-20
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : Сонари
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Акустично оптимизирани за първокласно аудио изживяване по вода.
Отличителни характеристики:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Температурен диапазонОперативна температура: 0 to 50°C; Температура на съхранение: -20 to 70°C.
РазмериXS-F40CWB - Ø 135mm x 68mm; XS-F65CWB - Ø 177mm x 81mm; XS-FL65SPGW - Ø 177mm x 83mm; XS-F77CWB - Ø 196mm x 94mm; XS-FL77SPGW - Ø 196mm x 97mm.
Водоустойчивост (IP рейтинг)IP65
Честотна характеристикаXS-F40CWB - 100 Hz - 18 kHz; XS-F65CWB, XS-FL65SPGW - 80 Hz - 18 kHz; XS-F77CWB, XS-FL77SPGW - 70 Hz - 18 kHz