- Garmin

Подобрете изживяването си при слушане, докато сте в движение с тези високочестотни високочестотни високоговорители. Проектиран за монтиране на таблото в повдигнати позиции за възстановяване на високите честоти, можете ясно да чувате вокали над шума от двигателя, вятъра и вълните. Основните характеристики включват нископрофилен монтажен дизайн, IP65 воден рейтинг и Fusion True-Marine™ дизайн с 3 години гаранция. Сега със стандартни водоустойчиви конектори plug-and-play, можете да се насладите на опростена инсталация и подобрена защита от елементите.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 2.91″ x 1.64″ (74 x 41.6 mm) |
| Размери | 2.91″ x 1.64″ (74 x 41.6 mm) |
| Пикова мощност | 330 W |
| Пикова мощност | 330 W |
| Чувствителност (1W/1M) | 91 dB |
| Чувствителност (1W/1M) | 91 dB |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 3 kHz - 20 kHz |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IP65 |
| Честотна характеристика | 3 kHz - 20 kHz |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 60 W |
| Средноквадратична (RMS) мощност | 60 W |
| Номинален импеданс | 4 ohms |
| Номинален импеданс | 4 ohms |
| Монтажна диаметрална хлабина | 2.01″ (51 mm) |
| Монтажна диаметрална хлабина | 2.01″ (51 mm) |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 1.22″ (31 mm) |
| Монтажна дълбочинна хлабина | 1.22″ (31 mm) |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 1.27 инча |
| Резолюция на дисплея | 128x128 |
| Честота на сонара | 50/200 kHz |
| Честота на сонара | 455/800 kHz |
| Честота на сонара | CHIRP |
| Максимална дълбочина (m) | 580 |
| Излъчвана мощност (W) | 500 |
| Вграден GPS | Да |
| Цветен дисплей | Не |
| Поддръжка на CHIRP | Да |
| Странично сканиране | Не |
| Сканиране надолу | Да |
| Слот за карта с карти | Да (microSD) |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Сензорен екран | Не |
| Степен на водоустойчивост | 10 ATM |
| Захранване (V) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Garmin Instinct Solar Tactical Edition – Черен
Garmin Instinct Solar Tactical Edition използва силата на слънцето, за да работи по-дълго, с издръжлив дизайн, създаден да издържи на екстремни условия. Останете свързани и готови за мисии с тактически функции, GPS навигация и усъвършенствано наблюдение на здравето.
Ключови Предимства
- Соларно зареждане — Удължете живота на батерията неограничено със слънчева енергия, идеално за продължителни експедиции.
- Тактически функции — Включва jumpmaster, скрит режим и kill switch за тайни операции.
- Multi-GNSS поддръжка — Достъп до GPS, GLONASS и Galileo за точно позициониране в трудни условия.
- Издръжливост — Изработен по стандарт MIL-STD-810G, устойчив на термични удари, вибрации и вода до 100 метра.
- Наблюдение на здравето — Пулсомер на китката, проследяване на съня и стрес.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на дисплея | Видим на слънчева светлина, монохромен MIP |
| Размер на дисплея | 1.27 инча |
| Резолюция на дисплея | 128x128 пиксела |
| GPS | Да |
| Соларно зареждане | Да |
| Живот на батерията | До 54 дни в режим на умния часовник (със слънце) |
| Водоустойчивост | 10 ATM |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Сензорен екран | Не |
| Тегло | 53 g |
Какво има в кутията
- Garmin Instinct Solar Tactical Edition
- Кабел за зареждане/данни
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




