Garmin Fusion® SG-24DA61500 Шестканален морски усилвател серия Signature 010-02556-00
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
  • : Сонари
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Нашите зашеметяващи, ефективни и мощни морски усилватели за превъзходно аудио изживяване.
Отличителни характеристики:
1500 W върхова мощност – С лекота усилва звука на 6 високоговорителя и 1 субуфер с върхова мощност от 1500 W.
Конфигуриране на високоговорителите – Независимо дали изисквате 2 Ohm на канал или 4 Ohm съединени с мост, Вашия усилвател от сериите Signature покрива Вашите опции за инсталиране, за да постигнете оптимални изходни нива.
Свържете до 2 високоговорителя на канал при 2 Ohm, или за допълнителна мощност свържете с мост 2 канала при 4 Ohm, за да свържете 2 субуфера.
True-Marine стандарт
Class-D технология за усилватели
Нашите най-ефективни, зашеметяващи и мощни серии усилватели притежават Class-D технология. Високоефективният 1500 W усилвател осигурява ниско изтощаване на акумулатора при по-висока изходна мощност, в сравнение с Class-AB усилвателите. Това предоставя усилена мощност към свързаните високоговорители и/или субуфери, разширявайки Вашето аудио представление до съвършено ново ниво.
Силата на музиката
Здрав алуминиев топлотвеждащ радиатор
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МощностНоминална мощност (4 Ohms) - 100 W rms x 6 @ 28.8 V input < 1% THD + N (EIA/CEA-490A); Номинална мощност (2 Ohms) - 140 W rms x 6 @ 28.8 V input < 1% THD + N (EIA/CEA-490A); Номинална мощност (4 Ohms Bridged) - 280 W rms x 3 @ 28.8 V input < 1% THD + N
Пикова мощност1500 Watts
Пикова мощност1500 Watts
Честотна характеристика10 Hz to 40 kHz (-3dB @ 4 Ohm rated power)
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Вграден GPSНе
Цветен дисплейНе
Поддръжка на CHIRPНе
Странично сканиранеНе
Сканиране надолуНе
Слот за карта с картиНе
Wi-FiНе
BluetoothДа
Сензорен екранНе
Степен на водоустойчивостIPX6
Захранване (V)12
Тегло0.00кг
Garmin Fusion® SG-24DA61500 Signature Series 6-канален морски усилвател
Изживейте мощен и кристално чист звук на водата с морския усилвател Garmin Fusion SG-24DA61500 от серия Signature. Проектиран за морска среда, този 6-канален усилвател клас D осигурява 100 вата RMS на канал при 4 ома (150 W RMS при 2 ома), задвижвайки вашите високоговорители и субуфери с изключителна прецизност.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Канали6
RMS мощност (4 Ω)100W x 6
RMS мощност (2 Ω)150W x 6
Честотен обхват20 Hz – 20 kHz
Съотношение сигнал/шум>90 dB
КросоувърПроменлив high-pass/low-pass
Bass BoostДа (0–12 dB при 45 Hz)