Garmin Fusion® SG-DA12250 Морски моноблок усилвател серия Signature 010-01970-00
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
  • : Сонари
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Нашите зашеметяващи, ефективни и мощни морски усилватели за превъзходно аудио изживяване.
Представяме Ви един от най-ефективните и впечетляващ морски усилвател:  SG-DA12250. Притежава устойчив на корозия True-Marine корпус, а невероятната върхова мощност от 2250 W се конфигурира за 1 Ohm импеданс – доставяйки достатъчно мощност да оживи компонентите на субуфера от серията Signature.
Отличителни характеристики:
2250 W върхова мощност – Оживете Вашата музика с 2250 W  върхова мощност.
True-Marine стандарт
Class-D технология за усилватели
Нашите най-ефективни, зашеметяващи и мощни серии усилватели притежават Class-D технология. Високоефективният 2250 W усилвател осигурява ниско изтощаване на акумулатора при по-висока изходна мощност, в сравнение с Class-AB усилвателите. Това предоставя усилена мощност към свързаните високоговорители и/или субуфери, разширявайки Вашето аудио представление до съвършено ново ниво.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МощностНоминална мощност (4 Ohms) - 500 Watts RMS x 1 @ 14.4V - 4 Ohms 1% THD; Номинална мощност (2 Ohms) - 850 Watts RMS x 1 @ 14.4V - 2 Ohms 1% THD; Номинална мощност (1 Ohm) - 1100 Watts RMS x 1 @ 14.4V - 1 Ohm 1% THD
Пикова мощност2250 Watts
Пикова мощност2250 Watts
Честотна характеристика10Hz - 320Hz
Размери на монтажДължина: 300mm [11-13/16"]; Дълбочина: 210mm [8-1/4"]; Височина: 50mm [2"]
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Степен на водоустойчивостIPX6
Захранване (V)14.4 V
Тегло0.00кг
Fusion® SG-DA12250 Серия Signature Морски Моноблок Усилвател
Ключови Предимства
  • Мощно представяне — Доставя 250W RMS x 1 при 4 ома и 500W RMS x 1 при 2 ома, с пикова мощност 1000W, осигурявайки мощен бас.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Брой канали1 (Моно)
RMS мощност при 4 ома250W x 1
RMS мощност при 2 ома500W x 1
Пикова мощност1000W
Честотен обхват20 Hz - 200 Hz
Нискочестотен филтър50 Hz - 200 Hz променлив
ВодоустойчивостIPX6
Захранване14.4 V DC