Дамски часовник Q&Q Standard - C37A-014PY
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : C37A-014PY
  • : Дамски
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм (Miyota)
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло изработено от минерал кристал
Метален корпус
Кожена каишка
Диаметър на корпуса: 30.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.20 мм.
Широчина на каишката/вержиката: 14.00 мм.
Тегло: 23 гр.
Водоустойчивост 3 BAR - Минимално напръскване с вода
Часовникът пристига с оригинална кутия на Q&Q
Гаранция: 1 година
Метален корпус
Кожена каишка
Диаметър на корпуса: 30.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.20 мм.
Тегло: 23 гр.
Гаранция: 1 година
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ПолДамски
ПолДамски
ЦвятЧерен
ЦвятЧерен
Материал Каишка/ВерижкаКожена
Материал Каишка/ВерижкаКожена
Форма корпусКръгъл
Форма корпусКръгъл
МеханизъмКварцов
МеханизъмКварцов
ЦиферблатАналогов
ЦиферблатАналогов
Материал стъклоМинерал кристал
Материал стъклоМинерал кристал
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
Тип механизъмКварцов
Материал на корпусаСплав
Материал на каишкатаНеръждаема стомана
Диаметър на корпуса (mm)32
Водоустойчивост3 ATM
Тип дисплейАналогов
Цвят на циферблатаБял
Материал на стъклотоМинерално
ХронографНе
Показване на датаДа
ПодсветкаНе
Камъни / КристалиНе
Дебелина на корпуса (mm)10
Тегло0.00кг
Ключови Предимства
  • Ежедневен комфорт — Лека конструкция и регулируема гривна за удобно носене всеки ден.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Тип механизъмКварцов
Материал на корпусаСплав
Диаметър на корпуса32 mm
Дебелина на корпуса10 mm