- PHILIPS

Цена
€32 32 / 63 21 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips 3000 Series BHD321 - Hairdryer
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Philips 3000 Series BHD321 - Hairdryer
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Hairdryer |
| Category | Haircare |
| Special Features | Overheating protection |
| Ion Generator | Yes |
| Included Brushes & Tools | Concentrator nozzle |
| Power Consumption | 1600 W |
| Cord | 1.6 m |
| Warranty | 2 years |
| Speed Settings Qty | 2 |
| Heat Settings Qty | 2 |
| Compliant Standards | Directive 2014/35/EU, Directive 2014/30/EU, Directive 2009/125/EC, Directive 1275/2008/EC, Directive 2011/65/EU |
| Control Elements | Push button, slider |
| Weight | 350 g |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1600 |
| Степени на нагряване (count) | 2 |
| Степени на скорост (count) | 2 |
| Студен въздух | Да |
| Йонизация | Да |
| Тип мотор | DC |
| Концентратор | Да |
| Дифузер | Да |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 |
| Сгъваема дръжка | Да |
| Тегло (g) | 580 |
| Цвят | Розов |
| Тегло | 0.00кг |
Сешоар PHILIPS 1600W с 2 степени на нагряване и скорост, Йонна грижа - Розов
Открийте перфектния баланс между производителност и деликатна грижа със сешоара Philips BHD321/50. Неговият 1600W мотор осигурява мощен въздушен поток за бързо сушене, а йонната технология намалява накъдрянето и придава блясък за гладка, здрава коса.
Ключови Предимства
- Йонна грижа — Отрицателните йони разбиват водните капчици за по-бързо сушене и намаляват статичното електричество за копринена, лъскава коса.
- 2 степени на нагряване и 2 скорости — Персонализирайте рутината си: нежна за фина коса или силна за гъсти кичури.
- Компактен и лек — Лесен за боравене и съхранение; идеален за ежедневна употреба у дома или при пътуване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1600 W |
| Степени на нагряване | 2 |
| Степени на скорост | 2 |
| Йонизация | Да |
| Цвят | Розов |
Какво има в кутията
- Сешоар Philips BHD321/50
- Концентратор
- Ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




