- VIDEX

Мощност в режим на работа (Pon): 20 W
Полезен светлинен поток на светлинния източник (Φuse): 2500 Lm
Корелирана цветова температура: 4000K (неутрално бяло)
Енергиен клас на светлинния източник: E
Номинално напрежение, честота: AC 220-240 V, 50/60 Hz
Ъгъл на лъча: 170°
Място на приложение: закрито
Номинален ток: 180 mA
Индекс на цветопредаване (CRI): Ra > 80
Живот: 30000 часа
Цикли на включване/изключване: 20000
Полезен светлинен поток на еталонния източник на светлина: в сфера (360°)
Защита от проникване: IP20
Гаранция: 2 години
Работен температурен диапазон: -20° +40°C
Димируем: не
Съдържание на живак: Не съдържа
Височина: 264 мм
Широчина: 264 мм
Дълбочина: 29 мм
Външна кутия: 20 бр.
Фактор на мощността (PF): 0.5
Насочен или ненасочен източник на светлина: NDLS
Мрежов или не мрежов източник на светлина: NMLS
Светлинен източник с регулируем цвят (CTLS): не
Фактор на изместване (cos φ1): -
Коефициент на оцеляване: 0,9
Координати на цветност (х): 0.38
Координати на цветност (y): 0,38
Стойност на индекса на цветопредаване R9: >0
Коефициент на поддържане на лумена: ≥96%
Показател за трептене (Pst LM): -
Метрика на стробоскопичния ефект (SVM): -
Технология: LED
Тегло нето: 750g
CRI Min: Ra 80
CRI Max: Ra 89
Максимална мощност: 24 W
Светлинен поток на осветителното тяло: 2000 Lm
Място на монтаж: Таван, Равна повърхност, Стена
Цвят на корпуса: бял
Входен интерфейс: свободни краища на проводници
Клас на защита от токов удар: II
Материал на дифузера: Пластмаса
Ултравиолетова радиация: не
Сменяем контролен апарат: от производителя
Материал на корпуса: Желязна сплав
Сменяем източник на светлина: от производителя
Маркировка на опаковката: Рециклиране на отпадъци, CE, Утилизация
Източник на светлина или съдържащ продукт: Съдържащ продукт
Свързан източник на светлина (cls): бр
Източник на светлина с висока яркост: Не
Щит против отблясъци: Не
Консумация на енергия във включен режим на светлинния източник (kWh/1000h): 24
Консистенция на цвета в елипси на MacAdam (SDCM):
Подходящ за монтаж в нормално запалими повърхности: да
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | Не |
| Мощност (W) | 24 |
| Светлинен поток (lm) | 2400 lm |
| Цветна температура | 4000K Неутрално бяло |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Не |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Енергиен клас | А+ |
| Експлоатационен живот (h) | 30000 ч |
| Ъгъл на разсейване (°) | 120° |
| Цветопредаване (CRI) (Ra) | 80 Ra |
| IP защита | IP20 |
| Тегло | 0.00кг |
LED Повърхностно монтирана кръгла лампа 24W 4000K Бяла - VIDEX
Осветете пространството си с елегантната и ефективна LED повърхностна лампа VIDEX с кръгла рамка и мощност 24W. С неутрална бяла цветна температура 4000K, тази лампа осигурява ясна, естествена светлина, идеална за всекидневни, кухни, офиси и коридори. Модерният бял дизайн се вписва перфектно във всеки интериор, като същевременно предлага дълготрайна и енергоспестяваща работа.
Ключови Предимства
- Енергийна ефективност — Консумира само 24W, като осигурява висока яркост, намалявайки разходите за електроенергия.
- Неутрална бяла светлина — Цветната температура 4000K предлага балансирано, комфортно осветление, подходящо за работна и обща светлина.
- Повърхностен монтаж — Лесен за инсталиране на тавани или стени с кръгла, нископрофилна рамка, която подхожда на модерни интериори.
- Издръжлива конструкция — Изработена от качествени материали с дълъг живот на LED.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 24 W |
| Цветна температура | 4000K (Неутрално бяло) |
| Напрежение | 220-240 V |
| IP защита | IP20 |
| С димер | Не |
| Тип цокъл | Не |
Какво има в кутията
- 1x LED повърхностна лампа
- Комплект за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







