Livrare· Termeni și condiții· Reclamații· Contact·
  • REALME C100X 4+256 albastru 5366 - 1
  • REALME
REALME C100X 4+256 albastru 5366
Preț
€200 00 / 391 17 BGN
cu TVA
* FURNIZOR EXTERN - (1 până la 3 zile)
* - Produsul se află în depozitul importatorului oficial al mărcii pentru Bulgaria. Timpul de livrare este de obicei de 1 până la 3 zile lucrătoare. Este posibil ca în momentul finalizării comenzii produsul să fie deja epuizat. În cazul epuizării stocului vă vom contacta
EVALUARE
EVALUAREA DUMNEAVOASTRĂ
Recenzii
Vă informăm că, în ciuda eforturilor noastre, nu putem garanta că informațiile și imaginile publicate nu conțin inexactități sau erori, care nu pot constitui temei juridic pentru pretenții.
  • Descriere
  • Detalii
  • Recenzii
  • Descriere IA
Vendor_url
https://www.realme.com/it/realme-c100x/specs
Model
realme C100x
Type
4G Smartphone
Display size
6.8"
Display resolution
1570 × 720 (HD+)
Display type
IPS LCD
Display
120 Hz Refresh Rate
254 PPI
700 nits Typical
900 nits HBM
83% NTSC
16.7 Million Colors
CPU model
Unisoc T7250, Octa-Core (2 × 1.8 GHz + 6 × 1.6 GHz)
Memory size
4 GB RAM + 256 GB Storage
RAM
4 GB LPDDR4X
ROM
256 GB eMMC 5.1
Front camera
5 MP, f/2.2
Rear camera
50 MP, f/1.8, Autofocus
Connectivity
2G / 3G / 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS
Network band
GSM: 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz
WCDMA: B1/ 5/ 8
LTE FDD: B1/ 3/ 5/ 7/ 8/ 20/ 28
LTE TDD: B38/40/41
SIM
Dual Nano-SIM
Wireless
Wi-Fi 5 (802.11ac)
802.11a/b/g/n
NFC
Bluetooth
Bluetooth 5.2
Audio
Built-in Speaker
Microphone
3.5 mm Headphone Jack
Bluetooth Audio Codecs: SBC, AAC, LDAC
Card slot
Memory Card Supported
OS
Android 16, realme UI
Input
Touchscreen, USB Type-C
Output
USB Type-C
3.5 mm Audio Jack
Color
Deepblue Tides (Blue)
Battery
7500 mAh (Typical)
45 W Fast Charging
Interface
USB Type-C
Compatibility
2G / 3G / 4G LTE Networks
USB OTG
Capacity
256 GB
Other
IP64 Dust and Splash Resistance
Side Fingerprint Sensor
Face Recognition
NFC
GPS
GLONASS
Galileo
FM Radio
Weight
Approx. 219 g
Dimensions
166.48 × 78.23 × 8.78 mm
Date transmise de importatorul oficial pentru Bulgaria.
AtributValoare
Vendor_urlhttps://www.realme.com/it/realme-c100x/specs
Display size6.8"
Display resolution1570 × 720 (HD+)
Display typeIPS LCD
CPU modelUnisoc T7250, Octa-Core (2 × 1.8 GHz + 6 × 1.6 GHz)
Memory size4 GB RAM + 256 GB Storage
Front camera5 MP, f/2.2
Rear camera50 MP, f/1.8, Autofocus
Connectivity2G / 3G / 4G LTE, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS
Network bandGSM: 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz
Network bandWCDMA: B1/ 5/ 8
Network bandLTE FDD: B1/ 3/ 5/ 7/ 8/ 20/ 28
Network bandLTE TDD: B38/40/41
SIMDual Nano-SIM
WirelessWi-Fi 5 (802.11ac)
Wireless802.11a/b/g/n
WirelessNFC
BluetoothBluetooth 5.2
AudioBuilt-in Speaker
AudioMicrophone
Audio3.5 mm Headphone Jack
AudioBluetooth Audio Codecs: SBC, AAC, LDAC
Card slotMemory Card Supported
OSAndroid 16, realme UI
ColorDeepblue Tides (Blue)
Battery7500 mAh (Typical)
Battery45 W Fast Charging
OtherIP64 Dust and Splash Resistance
OtherNFC
OtherSide Fingerprint Sensor
OtherFace Recognition
OtherGPS
OtherGLONASS
OtherGalileo
OtherFM Radio
Dimensions166.48 × 78.23 × 8.78 mm
Modelrealme C100x
WeightApprox. 219 g
Type4G Smartphone
InterfaceUSB Type-C
RAM4 GB LPDDR4X
InputTouchscreen, USB Type-C
CompatibilityUSB OTG
Compatibility2G / 3G / 4G LTE Networks
ROM256 GB eMMC 5.1
OutputUSB Type-C
Output3.5 mm Audio Jack
Capacity256 GB
Display700 nits Typical
Display900 nits HBM
Display16.7 Million Colors
Display120 Hz Refresh Rate
Display254 PPI
Display83% NTSC
Greutate0.00kg
Date extrase automat de pe internet. Acuratețea nu este garantată. Pentru informații detaliate, vă rugăm să ne contactați sau să vizitați pagina producătorului.
AtributValoare
Operating SystemAndroid
Internal Storage256 GB
RAM4 GB
ColorBlue
Greutate0.00kg
Atenție! Deoarece nu toți importatorii transmit corect datele despre produse, informațiile de mai jos au fost extrase cu ajutorul inteligenței artificiale din diverse surse de pe internet și nu sunt 100% corecte. Dacă aveți îndoieli, vă rugăm să ne contactați pentru a verifica exact caracteristicile dorite de dumneavoastră.

realme C100x 4GB/256GB, син: много памет на достъпна цена

realme C100x е достъпен смартфон с много място за снимки, видеа, приложения и музика. Има 256 GB вградена памет и 4 GB RAM и се справя добре с ежедневните задачи. Синият цвят му придава свеж вид.

Ключови предимства

  • 256 GB вградена памет — Място за хиляди снимки, дълги видеа и всички любими приложения, без постоянно да триете.
  • 4 GB оперативна памет — Достатъчно за чат, социални мрежи, сърфиране и стрийминг.
  • Android с realme UI — Познат интерфейс и пълен достъп до Google Play и милиони приложения.
  • Син цвят — Модерен дизайн, който се откроява.
  • Изгодна цена от realme — Надежден телефон за всеки ден на достъпна цена.

Технически спецификации

ХарактеристикаСтойност
Маркаrealme
МоделC100x
Код на моделаRMX5366
Операционна системаAndroid (realme UI)
Оперативна памет4 GB
Вградена памет256 GB
ЦвятСин

Какво има в кутията

  • Смартфон realme C100x
  • Инструмент за изваждане на SIM картата
  • Документация
SKU: RMX5366 © 2026 Xtreme.bg
990 Pro
Самсунг Т9 Нов

Abonați-vă la newsletterul nostru

Abonați-vă la newsletterul nostru online și aflați primii despre promoții și produse noi.