Монитор, LG 32U850SA-W, 31.5" IPS Smart webOS, Web cam, 5ms, 1000:1, 400cd/m, DCI-P3 95%, 4K UHD (3840x2160), ThinQ, HDR 10, HDMI, USB Type-C-PD 90W, Wi-Fi B/in, ThinQ, LG Switch, AirPlay 2, Voice control, Bluetooth, Speacers 5W x 2, LG Switch, Height Adjustabl
В Наличност
Безплатна Доставка
  • : 32U850SA-W
CreditCredit
Размер на екрана, inch31.5" (80.01 cm)
ТехнологияLED
Smart OSSmart webOS
Сензорен дисплей-
Резолюция3840x2160
Разстояние м/у точките, mm0.18159 x 0.1859 mm
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Яркост, cd/m2400cd/m2
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияStandard
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители5W x2
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
VGA-
USB-C3 USB-C
USB хъб-
НаклонTilt
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртанеPivot
Регулиране на височинаHeight Adjust
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h31 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm71.4 x 22.0 x 61.0 cm
ЦвятWhite
VESA размер, mm100 x 100 mm
Сензорен дисплейНе
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms5
Честота на опресняване, Hz60
Яркост, cd/m2400
Тип синхронизацияStandard
ТунерНе
Вградени говорителиДа
НаклонДа
Хоризонтално завъртанеНе
Вертикално завъртанеДа
Регулиране на височинаДа
VESA размер, mmДа
ПодкатегорияMonitors 32"
ЦвятWhite
Приложениеза забавление и игри
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h31
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)31.5
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Честота на опресняване (Hz)60
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync
СвързаностHDMI
СвързаностUSB-C
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаДа
LG 32U850SA-W 31.5" IPS 4K UHD Smart монитор с webOS, уеб камера и USB-C 90W захранване
Насладете се на невероятна 4K UHD резолюция с монитора LG 32U850SA-W, оборудван с IPS панел за широки ъгли на видимост, вградена уеб камера за безпроблемни видеоразговори и интегрирани високоговорители. Благодарение на webOS и ThinQ AI, този умен монитор предлага гласов контрол, AirPlay 2 и LG Switch за лесно мултитаскинг. USB-C портът осигурява 90W захранване, зареждайки лаптопа ви докато работите.
Ключови Предимства
  • Универсална свързаност — USB-C с 90W захранване, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth и AirPlay 2 улесняват свързването с всичките ви устройства.
  • Ергономичен дизайн — Регулируема височина за удобно гледане.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана31.5"
Резолюция3840x2160 (4K UHD)
Време за реакция5ms
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Яркост400 cd/m²
Цветова гамаDCI-P3 95%
СвързаностHDMI, USB-C (90W PD)