- DELL

Цена
€249 99 / 488 94 лв
с ДДС
В Наличност


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Лаптопи |
| USB-C | 1 USB-C 3.2 Gen 2 |
| RJ-45 | RJ-45 |
| Видео интерфейс | 2 DisplayPort 1.4, 1 HDMI 2.1 |
| Докинг интерфейс | 4 USB-A 3.2 Gen 2 |
| Съвместимост | Supported devices: Notebook |
| Захранване | 180W |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 205 x 90 x 35 mm |
| Тегло, g | 562 g |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Лаптопи |
| USB-C | Да |
| RJ-45 | Да |
| Видео интерфейс | 3 |
| Подкатегория | Docking stations |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Тегло | 1.62кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | Thunderbolt 4 |
| Максимум външни дисплеи (count) | 2 |
| Максимална резолюция на дисплея | 8K |
| Power Delivery (W) | 130 |
| Видео изходи | HDMI |
| Видео изходи | DisplayPort |
| Видео изходи | USB-C (DP Alt) |
| Ethernet | 2.5 GbE |
| USB-A портове (count) | 4 |
| USB-C портове (count) | 2 |
| Четец за карти | Да |
| Аудио изход | Да |
| Цвят | Черен |
| Външен захранващ адаптер | Да |
| Тегло | 1.62кг |
Dell Pro Smart Dock SD25 – Докинг станция с Thunderbolt 4 за максимална свързаност
Превърнете своя лаптоп в мощен работен плот с Dell Pro Smart Dock SD25. Благодарение на технологията Thunderbolt 4, тази докинг станция осигурява изключително бърз трансфер на данни, поддръжка на множество дисплеи и до 130W захранване, за да сте продуктивни през целия ден.
Ключови Предимства
- Изключително бърз Thunderbolt 4 — До 40 Gbps трансфер на данни, възможност за свързване в серия и съвместимост с Thunderbolt 4, Thunderbolt 3 и USB-C устройства.
- Поддръжка на множество дисплеи — Свържете до два 4K дисплея при 60 Hz или един 8K дисплей за потапяща работа.
- Мощно захранване — 130W адаптер осигурява до 90W за лаптопа, като го поддържа зареден и готов за работа.
- Пълна гама от портове — Включва HDMI, DisplayPort, USB-C с DP Alt, 2.5 GbE, четири USB-A порта, два USB-C порта и комбиниран аудио жак.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | Thunderbolt 4 |
| Максимум външни дисплеи | 2 |
| Максимална резолюция на дисплея | 8K |
| Power Delivery | 130W |
| Видео изходи | HDMI, DisplayPort, USB-C (DP Alt) |
| Ethernet | 2.5 GbE |
| USB-A портове | 4 |
| USB-C портове | 2 |
| Аудио изход | Да |
| Цвят | Черен |
| Външен захранващ адаптер | Да |
Какво има в кутията
- Dell Pro Smart Dock SD25
- 130W захранващ адаптер
- Thunderbolt 4 кабел (0.8m)
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







