- Xtrike ME

Цена
€3 53 / 6 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-314-WH
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 7200 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 125 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 7
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 124 x 68 x 40 mm
ЦВЯТ: Бял
ТЕГЛО: 104 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB Backlight3D Grille Rubber Scroll WheelDriver Programmable
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391934500
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-314-WH
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 7200 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 125 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 7
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 124 x 68 x 40 mm
ЦВЯТ: Бял
ТЕГЛО: 104 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB Backlight3D Grille Rubber Scroll WheelDriver Programmable
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391934500
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-314-WH
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 7200 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 125 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 7
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 124 x 68 x 40 mm
ЦВЯТ: Бял
ТЕГЛО: 104 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB Backlight3D Grille Rubber Scroll WheelDriver Programmable
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391934500
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-314-WH
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 7200 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 125 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 7
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 124 x 68 x 40 mm
ЦВЯТ: Бял
ТЕГЛО: 104 g
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: RGB Backlight3D Grille Rubber Scroll WheelDriver Programmable
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391934500
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Оптична |
| ТИП | За дясна ръка |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Оптична |
| ТИП | За дясна ръка |
| ЦВЯТ | Бял |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 7200 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| РАЗМЕРИ | 124 x 68 x 40 mm |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 7200 dpi |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB backlight |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Driver programmable |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3D Grille Rubber Scroll Wheel |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| ТЕГЛО | 104 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 124 x 68 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 104 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Driver Programmable |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB Backlight |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3D Grille Rubber Scroll Wheel |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| Тегло | 0.16кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 7200 |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Ориентация | Двустранна |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 120 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.16кг |
Xtrike ME GM-314 Бяла геймърска мишка - 7200 DPI, RGB
Изживейте прецизност и стил с геймърската мишка Xtrike ME GM-314. С оптичен сензор с разделителна способност 7200 DPI и жива RGB подсветка, тази двустранна мишка осигурява гладко проследяване и персонализирана естетика за всеки геймър.
Ключови Предимства
- Високопрецизен сензор — Оптичният сензор с 7200 DPI гарантира точно проследяване за бързи игри.
- Персонализируема RGB подсветка — Настройте своето оборудване с динамични RGB ефекти, които се синхронизират с играта или настроението ви.
- Двустранен дизайн — Симетричната форма е удобна както за десняци, така и за левичари.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Жична USB |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 7200 |
| Брой бутони | 6 |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Геймърска мишка Xtrike ME GM-314
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












