- Xtrike ME

Цена
€2 32 / 4 54 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-227
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 3600 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 125 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 6
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 126 x 67 x 40 mm
ЦВЯТ: БялСин
ТЕГЛО: 93 g
ПОДСВЕТКА: 7 цвятаДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 7 Colors Cycle Glowing4 Step DPIErgonomic Design with Blue and White colors
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391933480
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-227
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 3600 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 125 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 6
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 126 x 67 x 40 mm
ЦВЯТ: БялСин
ТЕГЛО: 93 g
ПОДСВЕТКА: 7 цвятаДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 7 Colors Cycle Glowing4 Step DPIErgonomic Design with Blue and White colors
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391933480
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xtrike Me
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-227
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 3600 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 125 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 6
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 126 x 67 x 40 mm
ЦВЯТ: БялСин
ТЕГЛО: 93 g
ПОДСВЕТКА: 7 цвятаДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 7 Colors Cycle Glowing4 Step DPIErgonomic Design with Blue and White colors
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391933480
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: XTRM-GM-227
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 3600 dpi
СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ: 125 Hz
БРОЙ БУТОНИ: 6
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 150 cm
РАЗМЕРИ: 126 x 67 x 40 mm
ЦВЯТ: БялСин
ТЕГЛО: 93 g
ПОДСВЕТКА: 7 цвятаДа
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: 7 Colors Cycle Glowing4 Step DPIErgonomic Design with Blue and White colors
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6932391933480
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Оптична |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| ТИП | Оптична |
| ЦВЯТ | Син |
| ЦВЯТ | Бял |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3600 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| РАЗМЕРИ | 126 x 67 x 40 mm |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3600 dpi |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4 Step DPI |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7 Colors Cycle Glowing |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Ergonomic Design with Blue and White colors |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| ТЕГЛО | 93 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 126 x 67 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ЦВЯТ | Син |
| ТЕГЛО | 93 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 4 Step DPI |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 7 Colors Cycle Glowing |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Ergonomic Design with Blue and White colors |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ПОДСВЕТКА | 7 цвята |
| Тегло | 0.14кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 3600 |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 100 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
| Тегло | 0.14кг |
Xtrike ME Геймърска мишка GM-227 – 3600 DPI
Насладете се на плавно и точно проследяване с геймърската мишка Xtrike ME GM-227, оборудвана с оптичен сензор до 3600 DPI, който се адаптира към вашия стил на игра. Ергономичният дизайн осигурява комфорт по време на дълги игрови сесии, а цветната RGB подсветка добавя персонален акцент към вашето оборудване.
Ключови Предимства
- Високопрецизен сензор — До 3600 DPI с регулируеми нива за точно насочване в динамични игри.
- Ергономичен комфорт — Форма за дясна ръка с текстурирани захвати намалява умората при продължителна употреба.
- Издръжлива конструкция — Проектирана за 3 милиона кликвания с надеждни механични превключватели.
- Персонализирана RGB подсветка — 7 цвята LED режими, които да съответстват на вашата конфигурация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна USB |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 3600 |
| Брой бутони | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Xtrike ME GM-227 Геймърска мишка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












