- ADATA

Цена
€64 75 / 126 64 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.xpg.com/us/xpg/670?tab=spec
Form factor
Intel ATX 12V V2.4 (Timing complies with Intel ATX12V Specific guidelines to version 2.52)
AC Input
Input Voltage:100-240V
Input Current:750W:10A/5A ?650W:10A/5A ?550W:8A/4A ?450W:7A/3.5A
Input Frequency:50Hz - 60Hz
DC Output
750W
Connectors
ATX 24 Pin Connector:1 EPS 8 Pin Connector: 750w : 1 / 650w : 1 / 550w : 0 / 450w : 0
EPS 8 (4+4) Pin Connector: 750W : 1 / 650W : 1 / 550W : 1 / 450W:1
PCI-E 6+2 Pin Connector: 750W : 4 / 650W : 4 / 550W : 2 / 450W:2
SATA Connector: 750W : 8 / 650W : 8 / 550W : 5 / 450W:5
Peripheral 4 Pin Connector: 750W : 3 / 650W : 3 / 550W : 2 / 450W:2
Floppy 4 Pin Connector: 750W : 1 / 650W : 1 / 550W : 1 / 450W : 1
PFC type
0.99
Fan information
Fan Size:120mm
Fan Bearing:FDB (Fluid Dynamic Bearing)*
Fan Speed:2,000 RPM
Safety and Environmental
Protections:OCP / OVP / UVP / OPP / SCP / OTP / NLO / SIP
Certification:CE / UKCA / CB / FCC (IC) / EAC / CCC / TUV / cTUVus / TUV S-Mark / RCM / NOM / BSMI / KC
Other
MTBF:100K Hours at 25?
Dimensions
140 x 150 x 86mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.xpg.com/us/xpg/670?tab=spec |
| Form Factor | Intel ATX 12V V2.4 (Timing complies with Intel ATX12V Specific guidelines to version 2.52) |
| PFC Type | 0.99 |
| Warranty | 36 Months |
| Warranty | 60 Months |
| Fan Information | Fan Size:120mm |
| Fan Information | Fan Bearing:FDB (Fluid Dynamic Bearing)* |
| Fan Information | Fan Speed:2,000 RPM |
| Other | MTBF:100K Hours at 25℃ |
| Other | MTBF:100K Hours at 25? |
| AC Input | Input Voltage:100-240V |
| AC Input | Input Current:750W:10A/5A 、650W:10A/5A 、550W:8A/4A 、450W:7A/3.5A |
| AC Input | Input Frequency:50Hz - 60Hz |
| AC Input | Input Current:750W:10A/5A ?650W:10A/5A ?550W:8A/4A ?450W:7A/3.5A |
| Safety and Environmental | Protections:OCP / OVP / UVP / OPP / SCP / OTP / NLO / SIP |
| Safety and Environmental | Certification:CE / UKCA / CB / FCC (IC) / EAC / CCC / TUV / cTUVus / TUV S-Mark / RCM / NOM / BSMI / KC |
| Dimensions | 140 x 150 x 86mm |
| DC Output | 750W |
| Connectors | ATX 24 Pin Connector:1 EPS 8 Pin Connector: 750w : 1 / 650w : 1 / 550w : 0 / 450w : 0 |
| Connectors | EPS 8 (4+4) Pin Connector: 750W : 1 / 650W : 1 / 550W : 1 / 450W:1 |
| Connectors | PCI-E 6+2 Pin Connector: 750W : 4 / 650W : 4 / 550W : 2 / 450W:2 |
| Connectors | SATA Connector: 750W : 8 / 650W : 8 / 550W : 5 / 450W:5 |
| Connectors | Peripheral 4 Pin Connector: 750W : 3 / 650W : 3 / 550W : 2 / 450W:2 |
| Connectors | Floppy 4 Pin Connector: 750W : 1 / 650W : 1 / 550W : 1 / 450W : 1 |
| Connectors | EPS 8 (4+4) Pin Connector: 750W : 1 / 650W : 1 / 550W : 1 / 450W:1 |
| Connectors | PCI-E 6+2 Pin Connector: 750W : 4 / 650W : 4 / 550W : 2 / 450W:2 |
| Connectors | SATA Connector: 750W : 8 / 650W : 8 / 550W : 5 / 450W:5 |
| Connectors | Peripheral 4 Pin Connector: 750W : 3 / 650W : 3 / 550W : 2 / 450W:2 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 750 |
| Форм фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Bronze |
| Модулност | Немодулно |
| PCIe захранващи конектори | 2x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 120 |
| SATA конектори (count) | 6 |
| EPS/CPU конектори | 1x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Не |
| Дължина (mm) | 140 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
ADATA XPG PYLON 750B 750W Захранване
Изживейте надеждно и ефективно захранване с ADATA XPG PYLON 750B. Това захранване със сертификат 80 Plus Bronze гарантира стабилна работа за вашия гейминг или работен компютър, с вградени защити и тих 120мм вентилатор.
Ключови Предимства
- 80 Plus Bronze Сертификат — Висока ефективност до 88%, пестене на енергия и намаляване на топлината.
- Надеждна Защита — Пълна защита включва OVP, OPP, SCP и UVP за спокойствие.
- Тиха Работа — 120мм вентилатор с интелигентен контрол осигурява тиха работа при нормално натоварване.
- Висококачествени Компоненти — Японски кондензатори и солидна изработка гарантират дълготрайност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Форм фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Bronze |
| Модулност | Немодулно |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| PCIe конектори | 2x 6+2-пинов |
| EPS/CPU конектори | 1x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Не |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- ADATA XPG PYLON 750B Захранване
- Захранващ кабел
- Винтове за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






