Seasonic захранване PSU ATX 3.1 1600W Platinum PCIe Gen 5 - PRIME PX-1600 - SSR-1600PD2-ATX3.1
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Seasonic
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: SSR-1600PD2-ATX3.1
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 1600 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS PLATINUMCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E 5.1 x 2PCI-Express 6+2 pin x 6SATA x 16SATA 3.3 V x 2Molex x 34+4 Pin ATX/EPS x 320+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ГАРАНЦИЯ: 144 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711173878032
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Seasonic
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS PLATINUMCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ОХЛАЖДАНЕ: 135 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 144 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711173878032
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 3
КОНЕКТОРИMolex x 3
КОНЕКТОРИSATA 3.3 V x 2
КОНЕКТОРИSATA x 16
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 6
КОНЕКТОРИPCI-E 5.1 x 2
ОХЛАЖДАНЕ135 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
ДРУГИProtection: OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP
ДРУГИGold plated connectors
ДРУГИCable-free Connection Design
ДРУГИPremium Hybrid Fan Control - Fanless until 40 % load
ЕФЕКТИВНОСТ92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
СертификатиCE
Сертификати80PLUS PLATINUM
Тегло5.87кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)1600
МодулностНапълно модулно
PCIe захранващи конектори1x 16-пинов (12VHPWR), 6x 6+2-пинов
Размер на вентилатора135
SATA конектори (count)12
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)210
ЦвятЧерен
Тегло5.87кг
Seasonic PRIME PX-1600 1600W 80+ Platinum ATX 3.1 напълно модулно захранване
Получете безупречно захранване с Seasonic PRIME PX-1600 – 1600W мощност за най-взискателните PC конфигурации. С вграден 12VHPWR конектор, 80+ Platinum ефективност и 135mm вентилатор с течен лагер и Zero RPM режим, това захранване осигурява тиха, стабилна и ефективна работа за гейминг, създаване на съдържание или копаене на криптовалути.
Ключови Предимства
  • Вграден 12VHPWR — Готово за NVIDIA RTX 40-серия и бъдещи GPU с 16-пинов конектор, без адаптери.
  • 80+ Platinum ефективност — До 92% ефективност намалява топлината и разходите за електроенергия.
  • Напълно модулно — Свързвайте само нужните кабели за по-добър въздушен поток и лесен монтаж.
  • 135mm FDB вентилатор с Zero RPM — Изключително охлаждане при почти безшумен режим; вентилаторът спира при ниско натоварване.
  • 12-годишна гаранция — Доверие в дълготрайността и надеждността от Seasonic.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност1600W
Сертификат за ефективност80+ Platinum
МодулностНапълно модулно
Размер на вентилатора135mm FDB
Zero RPM режимДа
EPS конектори2x 4+4-pin
Размери (Ш x В x Д)150 x 86 x 210 mm