EE25-XA6C USB-C 5Gbps SATA 6G external box for 2.5" SSD/HDD ALINE box
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
АтрибутСтойност
Външен цвятЧерен
Съкратено ОписаниеUSB-C 5GBPS ALINE BOX
Abbreviated DescriptionUSB-C 5GBPS ALINE BOX
Вградени устройстваИндикатор - светодиод
Warranty Validation CriteriaSerial Number
EAN Code8595247908919
Включени аксесоариУпътване за употреба
Screwdriver
Монтажен комплект
Width (mm)129 mm
Height (mm)13 mm
Номинално тегло82 г
Depth (mm)79 mm
Drive Cabinet TypeExternal
USB 3.2 Gen 11 (USB Type C);
External ColorBlack
Internal Data InterfaceSATA III
Включени кабелиUSB кабел тип A към тип C.
Data ChannelUSB 3.2
Warranty Products ReturnableYes
Provides Internal Drive Bay Dimension2.5"
Package TypeBox
Number of bays1
Cabinet MaterialAluminum
Built-in DevicesLED Indicator
Номинално тегло82 г
Брой гнезда1
Drive Cabinet FeaturesUASP
TRIM Support
S.M.A.R.T. Support
Plug and Play
Pack Length (mm)151 mm
Included AccessoriesUser Guide
Screwdriver
Mount kit
Pack Width (mm)100 mm
Cable IncludedUSB Type A to Type C Cable
Pack Height (mm)36 mm
Nominal Weight82 g
Тип кутия за твърд дискВъншен
Скорост на трансфер на интерфейсаSATA III
Канал за данниUSB 3.2
Предлага размери на гнездото на вътрешното устройство2.5"
Материал на чекмеджетоАлуминий
Тегло0.16кг
Освободете вашите данни: EE25-XA6C USB-C 5Gbps външен корпус за SSD/HDD
Уморени от бавен трансфер на файлове и тясно вътрешно пространство? Освободете вашия 2.5" SSD или HDD и изпитайте свободата на високоскоростното, преносимо памет. Външният корпус ALINE EE25-XA6C е вашито стилно и мощно решение, което превръща стария ви диск в мощен и универсален съпътник.
Защо ще обикнете този корпус:
Технически спецификации:
  • Интерфейс: USB 3.2 Gen 1 (USB-C 5Gbps)
  • Съвместими дискове: 2.5" SATA I/II/III SSD или HDD (с височина до 9.5mm)