- APPLE

Безплатна Доставка


Можеш да избираш между 11-инчов и 13-инчов iPad Air, а всеки от тях е с великолепен Liquid Retina дисплей с висока резолюция, с който всичко, което обичаш да правиш, направо оживява.
И двата са с брилянтна картина, отзивчивост и цветна акуратност.iPad Air е създаден за Apple Intelligence.Светкавично бързият M3 чип осигурява зашеметяваща производителност.С мощните CPU, GPU и Neural Engine, сега iPad Air е близо 2 пъти по-бърз от iPad Air с M1 чип.GPU архитектурата допринася за усъвършенствана графика независимо дали работиш, стриймваш, твориш или играеш.И всичко това - с невероятна ефективност за целодневен живот на батерията.iPad Air e създаден за Apple Intelligence, персоналната интелигентна система, която помага да изразяваш себе си и да вършиш всичко без усилие.С уникална защита на поверителността, тя се грижи никой друг да няма достъп до данните ти.Дори Apple.Apple Intelligence активира прекрасни начини да се изразиш визуално.Превръщай груби скици в изображения с Image Wand.Създавай нови картинки, базирани на описание, примерна концепция и дори на нечия снимка от Photos с Image Playground.Инстру ментите за писане ти помагат не просто да намериш точните думи, а и да промениш начина си на общуване.Преглеждай и коригирай текста, създавай различни версии, докато напипаш верния тон, и обобщавай отделни параграфи само с едно докосване.С Clean Up във Photos приложението лесно можеш да премахваш нежелани елементи от снимките си.Apple Intelligence идентифицира фоновите обекти и можеш да ги изтриеш с едно докосване, за да получиш перфектния кадър, без да променяш смисъла на оригиналната снимка.Apple Intelligence защитава поверителността ти навсякъде.Вградена е в ядрото на iPad чрез обработка в самото устройство, така че знае личната ти информация, без да я събира.А с революционния Private Cloud Compute, Apple Intelligence може да се възползва от по-големи, създадени за Apple и базирани на сървър модели, съвместими с Apple silicon, за да обработва по-сложни заявки и в същото време да пази личните ти данни.| Серия | iPad Air 11 |
| Софтуер | iPadOS 18.3.2 |
| Размер на дисплея, инч | 11.0" (27.94 cm) |
| Резолюция | 2360x1640 |
| Тип матрица | LED backlit Multi-Touch display with IPS technology, Wide color (P3), True Tone, Fingerprint-resistant oleophobic coating, Fully laminated, Antireflective coating, 500 nits |
| Процесор | Octa-core (4 performance cores and 4 efficiency cores), Chipset Apple M3, Apple GPU (9-core graphics) |
| Брой ядра на процесора | Octa Core |
| Памет, GB | 8GB |
| Дисково пространство, GB | 128GB |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Камера, предна | 12 MP, f/2.0, 122 (ultrawide), HDR, Video 1080p@25/30/60fps; gyro-EIS |
| Камера, задна | 12 MP, f/1.8, (wide), 1/3.0", 1.22µm, dual pixel PDAF, HDR, Video 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, hotspot |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| USB | USB Type-C 3.1 Gen2, DisplayPort, magnetic connector |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| GPS | - |
| TV тунер | - |
| Батерия | Li-Po 7606 mAh (28.93 Wh), Up to 10 hours of surfing the web on Wi-Fi or watching video |
| Цвят | Space Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 247.6 x 178.5 x 6.1 mm |
| Тегло, kg | 460 g |
| Други | Sensors: Fingerprint (top-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Таблет, Apple 11-inch iPad Air (M3) Wi-Fi 128GB - Space Grey
Изживейте монументален скок в производителността и творчеството с новия 11-инчов iPad Air, задвижван от революционния чип M3. Това не е просто ъпгрейд; това е преосмисляне на това какво може един таблет. Независимо дали сте креативен професионалист, студент или майстор на мултитаскинга, този iPad Air е проектиран да превърне идеите ви в реалност с зашеметяваща скорост и поразителна визуална яснота.
Ключови Предимства:
- Развържете Мълниеносна Производителност: Чипът M3 осигурява огромен тласък в скоростта и ефективността, правейки мултитаскинга, редактирането на 4K видео и играенето на графично-тежки игри да изглеждат без усилие. Вършете повече работа, по-бързо от всякога.
- Потопете се в Удивителен Дисплей: Великолепният 11-инчов Liquid Retina дисплей вдъхва живот на вашето съдържание с автентични цветове, остър текст и невероятни детайли. Идеален за гледане на филми, скициране и всичко между тях.
- Създавайте и Се Свързвайте с Прецизност: Използвайте Apple Pencil Pro за пиксельно-точно писане, рисуване и водене на бележки. Новата предна камера в ландшафтна ориентация гарантира, че изглеждате най-добре по време на видеоразговори, правейки го крайният инструмент за връзка и творчество.
- Енергия за Цял Ден за Вашия Натоварен Ден: Създаден да ви придружава от сутрин до вечер. Насладете се на часове сърфиране, творчество и забавление само с едно зареждане.
- Елегантен, Портативен и Мощен: Елегантният дизайн в Space Grey е еднакво красив и функционален. Невероятно тънък и лек, той е идеалният спътник за вашия мобилен начин на живот.
Проверени Технически Спецификации:
- Модел: iPad Air 11-inch (6-то поколение)
- Чип: Apple M3 чип с 8-ядрен процесор и 10-ядрен графичен процесор
- Памет: 128GB
- Дисплей: 11-инчов Liquid Retina дисплей (2360 x 1640 пиксела)
- Свързаност: Wi-Fi 6E
- Предна камера: 12MP Ultra Wide камера за ландшафтни видеоразговори
- Задна камера: 12MP Wide камера
- Съвместимост с Apple Pencil: Apple Pencil Pro и Apple Pencil (USB-C)
- Цветове: Space Grey
Издигнете потенциала си. 11-инчовият iPad Air с M3 е повече от таблет – това е вашият следващ основен инструмент за работа, игра и безгранично творчество.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






