- NEOMOUNTS BY NEWSTAR

Цена
€87 87 / 171 86 лв
с ДДС
В Наличност
FPMA-C340 е напълно подвижна стойка за таван за плоски екрани с големина до 75 инча.
Тази стойка е чудесен избор за спестяване на място, особено в случаите, когато монтажа на стена или на под не са добри опции.Уникалната технология за накланяне (10°) и завъртане (360°) позволява на стойката да се променя към всеки ъгъл на гледане, за да се възползвате напълно от възможностите на плоския екран.Ако желаете имате възможността да регулирате височината на стойката от 106 до 156 сантиметра.Освен това стойката разполага с иновативно управление на кабели, което скрива и насочва кабелите от стойката към плоския екран.По този начин вашите кабели ще бъдат скрити и ще може да поддържате работното си място хубаво и подредено.FPMA- C340 е подходяща за екрани с големина до 75 инча и с максимално тегло от 50 кг.Стойката е подходяща за екрани, които отговарят на VESA шаблон с отвори 100х100 или 400x400 мм.Освен това тя се предлага с допълнителен декоративен капак за монтаж на окачени тавани.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Минимален размер на екрана, inch | 32" (81.3 cm) |
| Максимален размер на екрана, inch | 75" (190.5 cm) |
| Брой дисплеи | 1 |
| Наклон | 25° |
| Въртене | 360° |
| Ротация | 6° |
| Max VESA размер, mm | 100x100 - 400x400 |
| Максимално натоварване, кг | 50 kg |
| Регулируема дължина | Height: 106 - 156 cm; Height adjustment: Manual |
| Цвят | Black |
| Други | A unique cable management conceals and routes cables from ceiling to TV |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Брой дисплеи | 1 |
| Минимален размер на екрана, inch | 32 |
| Наклон | Да |
| Максимален размер на екрана, inch | 75 |
| Въртене | Да |
| Брой дисплеи | 1 |
| Ротация | Да |
| Наклон | Да |
| Max VESA размер, mm | 400x400 |
| Въртене | Да |
| Максимално натоварване, кг | 50 |
| Ротация | Да |
| Регулируема дължина | Да |
| Max VESA размер, mm | 400x400 |
| Цвят | Black |
| Максимално натоварване, кг | 50 |
| Подкатегория | Стойки за таван |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Регулируема дължина | Да |
| Цвят | Black |
| Минимален размер на екрана, inch | 32 |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Максимален размер на екрана, inch | 75 |
| Подкатегория | Стойки за таван |
| Тегло | 8.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | За таван |
| Минимален размер на екрана (inch) | 32 |
| Максимален размер на екрана (inch) | 65 |
| Максимално тегло (kg) | 25 |
| VESA съвместимост | 100x100, 200x200, 300x300, 400x400 |
| Ъгъл на наклон (°) | 15 |
| Ъгъл на завъртане (°) | 360° |
| Отстояние от стената (mm) | 0 |
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана, Алуминий |
| Тегло | 8.80кг |
Стойка за таван Neomounts FPMA-C340BLACK (Височина: 106-156 см)
Оптимизирайте работното си пространство с таванната стойка Neomounts FPMA-C340BLACK, проектирана за сигурно закрепване на плоски екрани от 32 до 65 инча. Регулируемата височина от 106 до 156 см и възможностите за пълно движение осигуряват оптимални ъгли на гледане за всяка среда.
Ключови Предимства
- Гъвкаво гледане — Накланяйте, завъртайте и ротирайте екрана за перфектен ъгъл, намалявайки отблясъците и напрежението върху врата.
- Икономия на пространство — Таванният монтаж освобождава ценно подово и работно място, идеален за търговски обекти, офиси или домашно кино.
- Лесен монтаж — Включва всички необходими части за бързо и сигурно закрепване към тавана.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | За таван |
| Минимален размер на екрана | 32 инча |
| Максимален размер на екрана | 65 инча |
| Максимално тегло | 25 кг |
| VESA съвместимост | 100x100, 200x200, 300x300, 400x400 |
| Ъгъл на наклон | 15° |
| Ъгъл на завъртане | 360° |
| Регулиране на височината | 106-156 см |
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана, Алуминий |
Какво има в кутията
- Таванна стойка
- Комплект монтажен хардуер
- Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







