- NEOMOUNTS BY NEWSTAR

Цена
€87 87 / 171 86 лв
с ДДС
В Наличност
FPMA-D550NOTEBOOK е накланяща се и въртяща се стойка за бюро за ноутбуци до 15,6 инча и плоски екрани до 32 инча.
Тази стойка е чудесен избор за спестяване на място на бюра, тъй като работи с помощта на скоба за бюро.Гъвкавата технология за накланяне ((+45°/-45°) и завъртане (180°) позволява на стойката да се променя към всеки ъгъл на гледане, за да се възползвате напълно от възможностите на плоския екран.Освен това може да регулирате височината (0-44 см) и дълбочината (4-52 см) на стойката, така че да работите по възможно най-удобния за вас начин.Освен това стойката разполага с иновативно управление на кабели, което скрива и насочва кабелите от стойката към плоския екран.По този начин вашите кабели ще бъдат скрити и ще може да поддържате работното си място хубаво и подредено.Тази стойка има три точки на въртене и е подходяща за екрани до 32 инча и за лаптопи до 15.6 инча.Максималният капацитет за тегло на плоския екран е 8 кг и 4,5 кг за лаптопа.Стойката за бюро е подходяща за екрани, които отговарят на VESA шаблон с отвори 75x75 или 100x100 мм.Различните модели на дупки могат да бъдат покрити с помощта на адаптерни плочи Neomounts by Newstar VESA.Употребата на тази ергономична стойка може да ви помогне да избегнете оплакванията от болки и неудобство във врата и гърба ви.Тази стойка е идеална за употреба в офиси и на гишета или в приемни.Всички монтажни материали са включени в продукта.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Mонитори и лаптопи |
| Минимален размер на екрана, inch | 10" (25.4 cm) |
| Максимален размер на екрана, inch | 32" (81.3 cm) |
| Брой дисплеи | 1 |
| Наклон | 90° |
| Въртене | 180° |
| Ротация | 360° |
| Max VESA размер, mm | 75x75 - 100x100 |
| Максимално натоварване, кг | 8 kg for screen + 4.5 kg for the notebook |
| Регулируема дължина | Depth: 4 - 52 cm, Height: 0- 44 cm, Height adjustment: Manual |
| Цвят | Black |
| Други | Desk mount: Grommet, Clamp; Pivot points: 3; Cable management |
| Приложение | за бизнеса |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Mонитори и лаптопи |
| Предназначен за | Mонитори и лаптопи |
| Брой дисплеи | 1 |
| Минимален размер на екрана, inch | 10 |
| Наклон | Да |
| Максимален размер на екрана, inch | 32 |
| Въртене | Да |
| Брой дисплеи | 1 |
| Ротация | Да |
| Наклон | Да |
| Max VESA размер, mm | 100x100 |
| Въртене | Да |
| Максимално натоварване, кг | 12.5 |
| Ротация | Да |
| Регулируема дължина | Да |
| Max VESA размер, mm | 100x100 |
| Цвят | Black |
| Максимално натоварване, кг | 12.5 |
| Подкатегория | Стойки за бюро |
| Приложение | за бизнеса |
| Регулируема дължина | Да |
| Цвят | Black |
| Минимален размер на екрана, inch | 10 |
| Приложение | за бизнеса |
| Максимален размер на екрана, inch | 32 |
| Подкатегория | Стойки за бюро |
| Тегло | 6.30кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | Стойка за бюро с пълно движение |
| Минимален размер на екрана (inch) | 10 |
| Максимален размер на екрана (inch) | 27 |
| Максимално тегло (kg) | 8 |
| VESA съвместимост | 75x75, 100x100 |
| Ъгъл на наклон (°) | +90 / -90 |
| Ъгъл на завъртане (°) | 360° |
| Отстояние от стената (mm) | 100 |
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана, Алуминий |
| Тегло | 6.30кг |
Neomounts FPMA-D550NOTEBOOK Стойка за монитор и лаптоп
Освободете място на бюрото си с тази универсална стойка, която държи едновременно монитор и лаптоп. Благодарение на скоба или отвор в плота, монтажът е лесен и не изисква пробиване.
Ключови Предимства
- Двойна съвместимост — Поддържа VESA монитор и лаптоп за организирано работно място.
- Гъвкав монтаж — Изберете скоба или отвор според вашия плот.
- Ергономични настройки — Накланяне, завъртане и ротация за оптимален зрителен ъгъл.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | Стойка за бюро с пълно движение |
| Минимален размер на екрана | 10 инча |
| Максимален размер на екрана | 27 инча |
| Максимално тегло | 8 кг |
| VESA съвместимост | 75x75, 100x100 |
| Ъгъл на наклон | +90° / -90° |
| Ъгъл на завъртане | 360° |
| Отстояние от стената | 100 мм |
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана, Алуминий |
Какво има в кутията
- Монтажен кронщайн
- Тава за лаптоп
- Комплект за монтаж със скоба и отвор
- Хардуер и инструкции
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













