- TP-Link

Цена
€41 23 / 80 64 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | RJ-45 |
| Тип | Женски (гнездо) |
| Брой в опаковка (count) | 1 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.10кг |
TP-Link Tapo C222 2K QHD Pan/Tilt WiFi Вътрешна Камера за Сигурност
Насладете се на кристално чисто 2K QHD качество с TP-Link Tapo C222, универсална вътрешна камера с панорамно и наклоняване, която ви позволява да наблюдавате всеки ъгъл от вашия дом. С 360° хоризонтален и 114° вертикален обхват можете лесно да следите движението и да пазите близките си или домашните си любимци.
Ключови Предимства
- 2K QHD резолюция — Четири пъти по-ясна от 1080p, осигуряваща остри и детайлни видео записи.
- Функция Pan/Tilt — Пълно 360° хоризонтално и 114° вертикално покритие, елиминиращо слепите зони.
- Нощно виждане — Инфрачервени светодиоди осигуряват ясно видео дори в пълна тъмнина.
- Двупосочно аудио — Вграден микрофон и високоговорител ви позволяват да говорите и слушате през камерата.
- Интелигентно засичане — Засичане на движение, звук и хора с мигновени известия.
- Локално съхранение — Поддържа microSD карта до 256 GB (продава се отделно).
- Сигурно криптиране — Криптирано съхранение на видео и поддръжка на сигурен облак.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Резолюция | 2K QHD (2560 × 1440) |
| Обектив | F/1.6, 4mm |
| Зрително поле | Хоризонтално: 360° (Pan), Вертикално: 114° (Tilt) |
| Нощно виждане | До 9 метра |
| Аудио | Двупосочно аудио с шумопотискане |
| Свързване | WiFi 2.4 GHz (802.11b/g/n) |
| Локално съхранение | Слот за microSD карта (до 256 GB) |
| Захранване | DC 9V/0.6A (адаптер включен) |
| Размери | 86.6 × 86.6 × 117.7 mm |
| Тегло | 290 g |
Какво има в кутията
- Камера TP-Link Tapo C222
- Захранващ адаптер
- Комплект за монтаж
- Кратко ръководство
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












